Tut dela frut- bye bye

1. dubna 2010 v 15:36 | Cathy |  Zápisky denního života
b
No tak teda po dlouhé době zase zdravím a na dlouhou dobu se jdu zase loučit no....

O koncertě nemá cenu psát, o ničem jiným taky ne.
Jediný co chci říct je, že tady teď bude něco jako pauza. Netuším jak to bude vypadat. Asi časem udělám novej dess, možná že něco napíšu, ale ani to asi nemá cenu. Řekla sem si, že vás nebaví komentovat, mě zas nebaví psát. Nemusíte sem už lozit, nic se tady nejspíš neobjeví delší dobu. Jestli se stane zázrak, jednou se zase zjevím.

Nadál si vy velká rodinko mezi sebou komentujte, bavte se a jako doposud hezky beze mě, všichni budeme šťastní.
A opravdu se nikdo nemusí teď obtěžovat mi tohle okomentovat- jenom aby se neřeklo, ze slušnosti.
Píšu to jenom proto, abych nebyla za nevychovanou co ani nenapíše, že dočasně končí- no co bych to byla za člověka, že?

Povídky co napíšu, pošlu na twincest, takže tam mě můžete najít. Netwincestní povídky zůstanou hezky v mé složečce. Na "montáže" či podobné věci kašlu, svůj dokonalý nápad na tetování vám neukážu, o mně se už taky nikdo nedozví a svět pokračuje stále.

Jenom, aby nedošlo k nedorozumnění- já komentovala, komentuju a vždycky vám všem komentovat budu, jenom co to půjde. Asi to nebude každej článek, ale povětšinou se ozvu vždy.

Tím bych to asi uzavřela.
Kdo touží semnou udržet kontakt, moje icq mají snad všichni, facebook taky vlastníte, možností je hory.
Takže moji milí, zase (možná) někdy na viděnou a jestli ne, sejdeme se v peklíčku.!.

btw. ne, tohle opravdu apríl není.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BlackFish BlackFish | E-mail | 1. dubna 2010 v 16:15 | Reagovat

No pěkně se to tady všude sype, teď, co máte všichni facebook tu tady na to pěkně kašlete. A co já ubožátko malý, černý, který FB nemá, fňuk? Nechce se mi ho vlastnit, další stres a rozčilování navíc. :-D Tak Cathuško, tak ale doufám, že se k blogu vrátíš, třeba někdy, byla by škoda ho rušit, budeš ho vést pro mě. :-D To byla nějaká intuice, přišla jsem sem a zrovna 30minut starej článek. :-D Tak se měj Cathuško hezky, krásný Velikonoce, a vůbec se nerozčiluj, nestojí ti to za to. :-)

2 Venom Venom | E-mail | Web | 2. dubna 2010 v 8:20 | Reagovat

Já si celou dobu říkám že apríl a ono ne? :-( kurva jako nic proti, každej potřebuje občas pauzu od blogu ale až tak? No pokud tě psaní nebaví tak nemá smysl se do toho nutit, já jen doufám že chuť zase přijde.

3 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 7. dubna 2010 v 0:10 | Reagovat

Nenapíšu sem to, co jsem chtěl napsat původně, protože by to asi vyznělo dost blbě... Možná ne vždycky komentuju, ale poctivě čtu a ty sem k nám patříš, takže je to škoda. Ovšem jak je libo a jak chceš ty, nutit tě nemůžeme... Můžeš se ozvat kdykoliv chceš, ty to víš... A já budu jedině rád...

4 Adella Kaulitz Adella Kaulitz | 13. dubna 2010 v 1:47 | Reagovat

Ahojky, konečně jsem tě našla xDpo dlouhe době jsem si četla nějake komentaře na Syhyně blogu a myslím, že ty ses tam zmiňovala o tom, že píšeš povídku o Norbertovi a Sašovi? xD zajímala by mě xD hrajeme s kamarádkou slash hru a mícháme to tam hezky dohromady  (alan s benem mají tři děti Norbert je registrovanej partner Saši Filda s Matesem adoptují děti, Robin se Samem přiznaj incest, prostě fantazie, domyslíš si to xDDDD) no tak se zohlížím na tvým blogu kterej jsem konečně našla a hledám stopy po té povídce xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama