Duben 2010

New design...

25. dubna 2010 v 14:25 | Cathy |  Blog
btothersize
Zdravím moji milí;-). Nikam se nevracím, pouze jdu představit tento zjev co tu vidíte. Jak sem říkala ten asi měsíc zpátky, trošku to tady poupravím tak tady to je. Černé už myslím bylo dost a modrá je krásná barva:-). Třeba se jednou dopracuju až k červené si třeba žluté, když bude léto.
Piplala sem se s tím hodiny, nastavovala to na zkušebním blogu jak to pako a furt mi tam něco nesedělo. Není to sice nic moc zázračnýho, ale aspoň něco. Původní slečnu mám z DA a nějaký ty brushe taky.
Opravdu nejvíc mě dostalo, když jsem záhlaví jedné osobě ukázala a prý- je to sice hezký, ale já vím, že to není těžký, protože jsou na to funkce. Tak člověk se s tím tady maže a pak toto xD.
Ano, jsou na to funkce, ale jediný co já používám, je kontrast, odstín a sytost, popřípadě nějakej ten zrcadlovej či odbarvovací efekt. Dotyčný tohle asi nikdy nedělal, by viděl co je to za práci udělat aspoň ěnco maličko hezkýho, debil xD.
Abych nezapomněla. Je to dělaný pro googla chromáčka, tam je to zobrazený jak to bylo původně myšlený. Jak se dívám explorer to ukazuje nějak pošunutě, na jiný prohlížeče radši nelezu, nebo mě trefí:D.
No, ale myslím, že to by stačilo, tak se mrkněte a můžete jít zase o dům dál. Já se jdu učit;-). Mějte se tady krásně jako doposud, pa♥

Tut dela frut- bye bye

1. dubna 2010 v 15:36 | Cathy |  Zápisky denního života
b
No tak teda po dlouhé době zase zdravím a na dlouhou dobu se jdu zase loučit no....