♥Tomorow♥

13. března 2010 v 18:21 | Cathy |  Zápisky denního života
Tak a mám tady poslední článek před mou smrtí;-). Hned na úvod: ty pojebaný čísla neřešim:D.

Nastal problém číslo jedna. Neskutečným způsobem mě asi před hodinou rozbolelo břicho. Nemůžu stát, nemůžu chodit, pořádně sedět. Fakt bolest co sem ještě nezažila. V jednu chvíli sem si chtěla už volat rychlou. Vždycky to nachvilku přejde a zase přijde.
Takže jestli pro mě v noci nepojede záchranka, tak už přežiju všechno jako:D. Zítra vstávám brzo, jdu do plavání, vrátim se ve dvanáct, poobědvám a jdu pro Teddy, jdeme do Sparu, pak k nám. Pomalu se nachystáme a v pět jedeme na nádr. Tam si hoďku posedíme a pak směr Olomouc. Přesedneme a už valíme do Prahy:-).
Měli bysme tam být kolem desátý. Pak než se nějakým záhadným způsobem dopravíme k Tesle, to bude tak hodinka. A tam se zabydlíme na nějakým chodníčku:D. Počítám, že čísla na nás stejně nezbyde, tak ať si ho strčí kam chtěj xD.
Budeme mrznout celou noc, pak celej den. A pak už nějací ti Airfare či co to je za debily xD.
Nejepší na tom je, že na tři dny do Prahy, mám sebou totálně malou tašku přes rameno. Původní plán na cestovku ztroskotal, protože bych si ju neměla kam dát a do haly ji fakt tahat nebudu.
Takže si sebou berou tak málo věcí, že to snad ani není možný.

Jinak se ještě v úterý projdeme po Praze, já si snad koupím boty- naprosto sem se zamilovala do jedněch podpatkovitejch xD- a pak ve čtyři povalíme zase domů.
A ve středu do školy, no nechci se vidět. Je ale dost možný, že onemocním, takže čau milá školo:D.
tenhle týden byl dost kritickej. Mám krásný dvě pětky (jednou si nejsem jistá a tu druhou neřešim, jelikož úchyl biologář mě nemá rád a neuznal mi dvě otázky!) a jednu čtverku. Ale to si spravim, hlavně že se to nedozví maminka xD. Ale vynahradila mi to jednička z dějáku (což je kolikrát známka nemožná u téhle profesorky) a dvojka z chemie, ach xD.

No, nejspíš se s váma rozloučím moji milý. Budu doufat, že pondělí přežiju a to jak cenej den, kdy budeme mrznout u haly a taky samozřejmě samotnej koncert, kdy já malej zakrslík nic neuvidim (maximálně malou humanoidní tečku) a nebo mě prostě někdo ušlape.
Kdyby něco, moje sestra má instrukce jak vám dát vědět o mé smrti a ste všichni srdečně zváni na pohřeb:D. Hostina bude velká!
Takže se tady mějte, kdyby náhodou někdo (a to kdokoliv) mě tam spatřil, tak mě dojděte pozdravit. Volat na mě nemá cenu, sem nahluchlá jak poleno a zrak mi taky neslouží:D.

Píšu dneska, protože zítra fakt budu mít frmol a přece jenom, rozlučka před smrtí musí být;-). Mějte se tady, modlete se abych přežila a já si to zkusím i užít, protože tak moc sem se ještě na nic netěšila♥. Budu fotit, budu točit a budu se ještě víc zamilovávat do dvojčat♥.
Papa♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BlackFish BlackFish | 15. března 2010 v 21:45 | Reagovat

Až se vrátíš z Prahy, budu čekat na nádraží a rovnou ti tam naplácám. To se neumíš ozvat hergot? Já tady trnu, čdkám na slíbenou zprávu a ono nic, madam si štráduje po praze a dlabanec na mě. :-D Doufám, že sis koncert užila všechno jsi tam vyřídila. :-D Budeš mi vyprávět. :-D Tak zatím. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama