Hold on, hold on....

28. února 2010 v 17:11 | Cathy |  Zápisky denního života
Ahoj moji milý neexistují mráčci:-). Se zase ozývám po delší době, ale tak zase tak závratný to semnou není, abych psala denně.

Teďka budu mít týden jarňáky, tak aspoň něco....konečně! Přijede mi někdy v týdnu Janička, tak zase něco nafotíme, nazpíváme, už se moc těším:-)

A víte co? Už se nám to pěkně blíží. S číslama si starost nedělám, jsou mi jedno, řadu si stejně musí člověk vystát, tak nevim co se furt všeci hádaj:D. Mám z nich slušnou prdel xD.
Největší sranda to bude. Původní plán byl, že pojedeme ve čytři ráno z Olomouce, tam by nás zavezla moje mamka, ale nakonec těžké přehodnocení situace, jedeme v nedělu o půl sedmé a v Praze budeme kolem desáté. Moje maminka to ještě neví:D. Ale tak odpadne jí starost s odvozem, tak co. Mám i takovou maličkou lež, aby mě vůbec pustila o den dřív vlastně. No, ale to je jedno.
BUdu sebou tahat cestovku, ve které musim mít i deku!:D Naštěstí, si ty věci pak doufám hodim k Janče do auta, takže aspoň něco. Spát budeme u jedněch příbuznejch Teddy, takže taky vyřešený.
Nechutně se těším mimochodem. Už teď vyvádim jak malá, nevim co budu dělat potom. Už sem mamku pověřila, že mi musí koupit dvoje baterky do foťáku, abych měla do zásoby. Chudera na mě dobře prodělává:D. Ale tak ségře platí školu, tak mě zaplatí tohle no:D.
Já jenom doufám, že přijedu živá a domlácená co nejmíň, ale nepočítám s tím.

Ale o koncertu už budu mlčet, to ještě přijde příští týden, se těšte:D.
Ve škole je to záhul. Sme teďka furt něco psali, chemie byla dosti drsná, když nějaká diazotace o trojnejch vazbách jd absolutně mimo ně, tak pak to vymsli v testu co?:D
Dějepis nemluvě- napiš dynastie a problémy SŘŘ...pani profesorka jak to jako myslite? "o to napišeš dynastie, ke každé panovnika a ke každymu panovnikovi jeho problém." No jasně, já myslela, že to byl test a né román na pokračování.
Grafy v matice byla taky dobrá sranda:D. Sinusoida válí, fakt xD.

Jinak trpím samozřejmě. Jelikož nesnídám doma, ve škole poslední dobou nesvačim ani neobědvám, přijdu domů kde nic není, tak co mám kruci jíst? Jak sem dřív jídávala větší porce, potom co sem nějakej ten čas trpěla často hlady, se mi snad zmenšil žaludek a teď sním normálně pár soust a už nemůžu. Jenže mé puse to chutná, tak pořád jí a jí a pak je mi tak špatně, že bych to nejradši vyhodila ven:D.
Ale co mám s tim jenom dělat?

No co bych ještě řekla. Už fakt nevim, poslední dobou nemám náladu psát a to ani články, ani povídky. Sice na povídku mám nápad, vím jaká bude další kapitola, ale nějak to nejde napsat.
Tak se teda s váma zase prozatím loučím, možná sem prásknu nějakou písničku, potom fotky třeba:-).
Mějte se hezky♥.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama