Hm...

18. ledna 2010 v 20:16 | Cathy |  Zápisky denního života
Tak vás teda zase zdravím po tom týdnu, dneska bez obrázku a hodně stručně, protože vůbec nemám náladu a všeci mě pekelně serou.

Ani vlastně nevím co říct. Je to už asi 14 dní co sem si přečetla moc milej článek a opravdu "moc mile" jsem byla potěšena, že mám kamarády jaký mám. Já vážně nechápu, proč někdo semnou na někoho nadává, pak je s ním hroznej kamarád a je to samý ťuťu ňuňu a bla bla bla. Opravdu nevím jak si mám k jednomu vypěstovat něco jako těžká ignorace bez nasrání, když je to obyčenej debil, sobec a naprosto a totální hňup, co myslí jenom na sebe, ale všichni ho furt jenom utěšujou. Kurva už fakt, sere mě to pekelně.
A tak se prosím pěkně poznají kamarádi, ne tohle slovo už asi fakt neznám.

Škola mě taky neskutečně vytáčí. Dneska sem psala z chemie, ale stejně budu mí trojku na vysvědčení i kdybych dostala 1. A mamka mi říkala, že se špatným vysvědčením se můžu s nějakým koncertem rozloučit. Super, fakt super, protože mi vychází trojky rovnou tři. Nechápu, když ona mívala čtverky co chce po mně.
Všechno mě štve, včetně spolužáka, kterej si myslí, že když mě dovedl k poslouchán Iron Maiden, tak přestanu poslouchat TH a všechno co mám ráda, že nemám vkus na hudbu, když poslouchám TH a nevim co všechno. A je mi jedno, že v ožralosti mi píše, že mě má rád a sem jeho kamoška.

A co mě taky v jisté míře štve? Že mám pocit, že už sem nepatřím tak, jako dřív. A vážně je mi jedno, že si to nemyslíte, ale já to tak vidím a z části vím, že to pravda je, protože si mě nějak nikdo nevšímá, nikde. Já vím, že sem nepíšu tak často, ale asi nemám tolik času jako ostatní, kteří nechodí do školy. A tím nechci nikomu říkat a vyčítat, že se válí doma, jenom prostě nemám čas i když bych sem klidně psala co den, ale prostě nemůžu. A nemluvim o svým pojebaným netu, kterej věčně nejde.

A upřímně? Už mi to nedává tolik co předtím, ten pocit, že tady někdo je, s kým se zasměju a všechno tohle. Teď si odkývu dva komentáře, na další reklamou mávnu rukou a jdu se učit. Předtím tam byl ten dobrej pocit, že přijdu na icq a s někým si píšu, směju se a prostě to bylo o něčem. Teď si píšu se spolužačkou nebo se spolužákem na fb a to je tak všechno.

Nevím, jestli to píšu kvůli své náladě, ale asi to bude pravda, jinak nevím. Takže se mějte, třeba zase někdy napíšu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BlackFish BlackFish | 19. ledna 2010 v 22:30 | Reagovat

Neboj se Cathuško, s tím vysvědčením to už nějak dopadne, když už máš koncert tak dlouho naplánovanej a máš i lístek, tak by ti to rodiče nezatrhli, tomu nevěřím. :-) Ale jinak máš pravdu, rodiče už zapomínají, že jim taky kdysi bylo tolik co nám a protože už je to dááávno, tak už asi zapoměli, co vyváděli ve škole i mimo ni. Ale lepší už to asi nebude, musíme mít s rodičema trpělivost, přece jenom už jsou to starší lidé a mají svoje móresy. ;-) Ve škole jsme ještě ani nedostali vysvědčení a už píšeme do dalšího pololetí, buzerace...Na net chodím jen až je to nevyhnutelně nutný, nemám taky čas, ani sílu a ani náladu...ale jako potřebuju se nějak odreagovat a pokecat si konečně s někým normálním, než s těma pakama na škole, takže se na net brzo vrátím a už ho nepustím. :-) Tak se měj Cathuško krásně, ať nám ten zbytek týdne rychle uteče. :-)

2 Enemy Enemy | Web | 22. ledna 2010 v 22:03 | Reagovat

Takový vyčerpávající období, už aby to přešlo... Přeju ti, aby ses na koncert dostala, snad s tím nebudou dělat drahoty... Už jsi dala peníze na lístek a  byla by to škoda se o to ochudit. Takovej kulturní zážitek :-)
Na něco nevím, co říct... Na některý hrozně chytrý lidi a falešný přátele by bylo nejlepší se vybodnout, ušetří se hodně nervů a bolesti... (Že to říkám zrovna já...) Někteří jsou takoví, že za to opravdu nestojí.
S tím časem... Občas vlezu na FB, semtam na blogy a na napsání komentáře leckdy ani nemám sílu. Bylo toho moc a pořád ještě je, to ten stres, aby to už bylo za náma...
Měj se co nejlíp, poroučím se, páčko :-* :-)

3 ilon ilon | Web | 29. ledna 2010 v 12:13 | Reagovat

No jo - to období je teď takový na nic, pořád takový šedivý. Ale teď se to snad zlepší, ono to uteče, přijde koncert, jaro a bude to hned veselejší. Věřím, že nemáš moc času, když chodíš do školy, ale i když člověk do ní nechodí, tak taky někdy nestíhá, ono si nevybereš xD
Jinak falešní přátelé, to je na nic, ale jestli to byl někdo "jen" internetový, tak si stejně myslím, že se ten člověk nedá zas tak poznat, je to jiné než ve skutečnosti, tak si z toho nic nedělej, Cathuš :) .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama