Ach gayové ahm...

2. prosince 2009 v 19:37 | Cathy |  Zápisky denního života

Zdravím sluníčka, máte se, co? Já teda ne, ale povím vám, že taková jedna pěkná přednáška ve škole může tak pěkně potěšit.
Původně řečeno, že je o drogách, pak rasismus, pak jakýsi ten sex a nakonec z toho vylezly sexuální menšiny, ha!
No a to vám řeknu. Dva kluci nám přednášeli. Jeden na student Kájovy univerzity a druhej člen sdružení GaTe nebo jak to bylo v Brně. Mareček a Zdeněček xD.
Tak nám pustili čtyři krátký filmy o 4 minutách. První o lesbách- ty se tam spolu tuším i vyspali, druhej o gayích- ti tam jenom jeli na kole, tak kde je spravedlnost?
Tak nám teda popovídali o homosexuálech, transsexuálech apodobně. Vylezlo z nich, že lesbičky nemají rády, když se jim říká lesbičky, protože to znamená něco nepodtstanýho a gayům se taký neříká gayíček xD.
Když sme se bavili o adopci, tak prej kdo je pro, tak holky se přihlásili. Kdo je proti, kluci se přihlásili, tak prej proč a nějakej inteligent "Tak ty děti pak tím musí bejt postižený nebo něco" ježiši to sou chytrý argumenty. Chtěla sem na něj vyplivnout, že hetero páry to berou jako samozřejmost mít dítě, ale homopáry si toho aspoň váží. Já bych ty lidi od nás ze třídy kopla.
Nakonec otázky. Tak se kluci ptali, jestli ti dva jsou gayové. Jeden řekl, že jo a problém s tím nemá druhej to nějak zamluvil, ale shodili sme se, že nejspíš taky byl.
Nejvíc mě štvalo, že kluci, jak jinak, se tam furt pochechtávali, zabít, rozčtvrtit, zakopat!

Ale tak o přednášce stačilo, já si pak ještě přečtu tu brožuru xD. Maminka perlí:D. Nejdřív zapomene do buchty přidat půl kila mouky a diví se, proč se to neupeklo a pak mi řekne, že u babičky mám dárek za tři tisíce, kterej se mi určitě bude hodně líbit. Panebože zlatej, moje matka nemá vkus a kupuje takový drahoty, to zase bude xD.

A ve výtvarce sme dělali návrhy na etiketu na víno. Udělala sem kříž a do toho napsala "La sangre de Jesus" nebo-li Krev Ježíšova xD. Originální. Ještě pdalo něco jako Vino Valentino, ale to je špatný xD.
Nejvíc mě rozesmívá, že si s pár klukama děláme srandu z kroužku ručních prací. Naše představy, co se asi v ručních pracích dělá, opravdu neznají meze. Nic slušného samozřejmě:D.

Jinak design mám jakš takš hotovej, ale stále se mi na icq nezjevil někdo na testování, takže kdo si počká, ten se dočká hrůzy hrůzoucí.

Nejhorší je, že sobota se blíží a mě strašně mrzí, že do tý Prahy nepojedu. Budou se tam probírat i plány na koncert a i když vím, že to bude všude napsaný, tak nevydržím pohled na fotky xD. Možná pojedu s mamkou a jejíma dětma na závody do Vsetína a budeme tam spát, tak třeba mi to nebude tak moc docházet.

A ještě. Já vám říkám, že v nejbližší možný době, jakýchkoli prázdnin větších, musíme udělat nějakej sraz. Třeba o jarňákách nebo cokoliv. Všichni to máte nejblíž do Prahy což mě pěkně štve, víte? xD Za mnou ubohou nezletilou nikdo nedojede a nic se konat nebude, rodiče mě vydědí:D. Ale kdyby se teda jó všem chtělo, uteču z domu, tak xD.

Zítra poslední taneční, ach. A příští týden v sobotu závěrečný. Nechcete dojet? Vemte stopade a můžete si semnou i zatančit xD. Vidím zájem co x).

Tak nic já se jdu dívat na Fran a vy se tady mějte nádherně koťátka, pa♥.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 2. prosince 2009 v 21:41 | Reagovat

No konečně po dlouhé době čtu něco normálního, oddechového a ne sračky v komentářích xD eh to nic. Venomek jde z jedné vášnivé diskuze, spikli se proti mě a byly to dvě ženské. A rozhodně ne lesbičky. Tak něžné oslovení by se pro ně fakt nehodilo.

No hezké přednášky. My měli leda tak velký hovno. Tu a tam něco o drogách a hetero sexu a to bylo všechno. Chmpf.

A kluci se pochechtávali? To je jasné, oni jsou všeobecně zaostalejší. Tak se měj taky nádherně papa :-)

2 BlackFish BlackFish | 4. prosince 2009 v 12:49 | Reagovat

Máš to teda těžkej život ti povím, vážně tě lituju, dárky od babí za tři tácky to musí být vážně horor. :-D Tvoříš, tvoříš design, šikovná Cathuška. Ale je teda jako bordel, že kvůli tomu člověku, kterej se neukázal na icq a neschválil ti to, my na to musíme čekat, no kdo jenom to může být...:-D Taková přednáška by se mi taky líbila, to ti závidím a to s těma videama to byl teda podraz, měli jste si vyřvat praktickou ukázku, hlavní aktéry jste tam měli, tak nebyl by problém. :-D Ta buchta no jo...to se stává i v lepších rodinách. :-D Stane se. :-D Koukla bych se, jak tanynuješ, ale nemám jak, takže nařizuju vyfotit a poslat. :-D Tak se měj Cathušáčku krásně, já se ukážu, neboj se vlka nic. :-D

3 Majka.Kaulitz Majka.Kaulitz | Web | 6. prosince 2009 v 13:50 | Reagovat

Jakože, já tyhle besedy naprosto nesnáším. Když už to do nás chtěj hustit (nechápu proč, stejně už to dávno víme :D), tak ať nás alespoň rozdělej. Minule jsme taky měli jakousi besedu o sexu, či co a kluci naprosto perlili. Tady se přesně pozná ta nulová inteligence mužského pohlaví. Škoda mluvit, fakt. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama