Prosinec 2009

Hmmm:'(

30. prosince 2009 v 21:27 | Cathy |  Zápisky denního života
Tak po včerejším mírném záchvatu "nikdo mě nemá rád, nemám kamarády, sem hnusná" sem si myslela, že je všechno fajn. POslouchám si písničky, projíždím složku s videama a pak naazím na jedno....kde zpívám a úplně se mi vybavilo, ze které doby je to natáčený a všechno, všechno do jednoho se mi vrátilo. Jak sem pořád jenom brečela, nechtěla si připustit, že to prostě nejde a bylo to...strašný.
A já si říkala, že je to fajn, že mě to nejhorší přešlo, nedělám si marný naděje a jsem relativně "vyléčená" jestli to tak můžu říct.
A pak se na to podívám a nechápu to. Nechápu jak se mi u jednoho videa můžou vybavit přesný pocity z té doby, ale úplně přesný. Dokonce i v tom svým hlase to slyším nebo jak to popsat a dostává mě to do špatný nálady. Takový jako jsem měla. Když sem jenom seděla u icq a čekala. Čekala na nic, ale ta moje naděje, posraná naděje, tady vždycky byla.
Takže tímhle okamžikem mažu všechny věci, který mi to období připomínají. a že je toho dost. Konkrétně tři videa, dvě písničky (který přece jsou ty jeho, co se mu tak líbily) a obrázky a .....strašně mě to štve, že to ve mně dokázalo ty vzpomínky vyvolat.
Nechápu to...nevěřím tomu a zároveň jsem ráda, že nejsem taková jako předtím, kdy sem si někde v koutku duše myslela, že třeba jednou...ne, nejde to a já to už vím. Sice je to ve mně pořád stejný, ale jsem s tím srovnaná a tak nějak....spokojenější.
A jedno debilní video s mým hlasem, hnusným hlasem, to dokáže takhle zkurvit!

PBN 2.

29. prosince 2009 v 22:28 | Cathy |  Moje
Tak tu mám pracně sepsanou druhou kapitolu. Teď sem to dopsala a takovejch kravin co sem zplodila, fakt neskutečný. Přesně patnáckrát jsem z Billa udělal slečnu (náhodička xD) ostatní zkomolený slova radši cenzuruju.
No nic, snad se mým dvěma příznivcům (ach ta milosrdná lež xD) bude tenhle díl líbit:-).
btw. mohla bych už konečně vymyslet název co?


Tákže...

28. prosince 2009 v 21:02 | Cathy |  Zápisky denního života
I já se vám hlásím s vykládáním o mých Vánocích. Velice nezajímavé, zbytečné číst to. A abych nezapomněla, zdravím vás zlatíčka:-).

Prozatímbeznázvu 1.

24. prosince 2009 v 19:00 | Cathy |  Moje
Plánovala jsem první díl dát přímo dneska, až budete mít všichni rozbalený dárečky a taky se mi to povedlo;-). Jak název říká, zatím nemá jméno, pracovní název má, ale ten je krásně připitomělý.
Je to první vícedílná povídka, kterou se chystám dokončit xD. Já mám ve složce asi tři rozepsaný, ale nějak to neklaplo, takže snad tahle bude ta první.
Téma je mi hodně vzdálený, takže případný chyby omluvte, v tomhle se vážně nevyznám.
Snad se bude aspoň trošičku líbit, i když první díl není extra dlouhý.
Mějte se nádherně a tady už je:

Přáníčko:-)

24. prosince 2009 v 14:54 | Cathy |  Když tvořím
Takže moji milovaní, strčím sem ještě přáníčko pro vás:-). Zdá se mi, že to letos přeháním:D. Video, přáníčko a večer ještě něco, i když to tady beztak nikdo nebude:D.


Tohle mi zabralo narozdíl od videa pár minut, s tím sem se piplala snad do půlnoci, aby to bylo v 0:01 tady, strašný xD.
Je to sice otřesná fotka, ale bylo to opravdu narychlo, takže pardon:D.
No, tak tímhle bych vám tady všem chtěla popřát nádherný Vánoce, spoustu dárků pod stromečkem, žádný kosti v krku (proto nejim kapra xD) a prožijte to se svou rodinkou v klidu, ne jako my:D.

Mimochodem, já se sestrou balila dárky a jako každoročně mě dořvala, že blbě lepim izolepu, málo to držim a tak dále xD. Hlavně, že ona si pro sebe zabalila 3 dárky, který dá sama sobě, originální:D.

No já se nebudu rozkecávat, prostě si to užijte a mějte se rádi♥.

Just for you...♥

24. prosince 2009 v 0:01 | Cathy |  Cathy
Ták moje zlatíčka nejmilovanější, slibovaný překvapení je tady:-). Nejdřív vám k tomu něco povím.
Původně měla v pozadí hrát písnička nazpívaná mnou. Celou dobu sem nevěděla jakou a když sem ji našla, tu nádhernou a naprosto se k tomu všemu hodící, nemoc mě skolila a v tomhle stavu, kdy při každým druhým nádechu se začnu dusit, bych prostě nemohla nic. Strašně mě to mrzí, protože mě slyšet zpívat, to je dovoleno jen těm vyvoleným (ne že by to bylo něco extra, to vůbec, spíš, že se stydím;-)) a já tím chtěla ukázat jak moc si všeho vážím.
V celým videu je jenom pár osob. Jenom ti, kterých si vážím úplně ze všech nejvíc, ale ti co se tam nenajdou, nebuďte zdrceni xD.
Kdyby náhodou ste se pozastavili nad jedním faktem- opravdu tam Cady nemá fotku, nezapomněla sem ji tam dát, jenom nám chce zůstat nadále utajená;-).
Ostatní mi myslím všichni svoje svolení dali, takže snad není problém.
Vím, že to není nic moc extra, Movie Maker prostě neumí dělat zázraky, ale já myslím, že to není o tom jak je to udělaný, ale co je v tom:-).
Tímhle bych vám pěti chtěla popřát ty nejnádhernější Vánoce s vaší rodinou, spoustu těch nejkrásnějších dárků, nic neproveďte a doufám, že dnešní večer bude večer splněných přání <3.
Mám vás strašně moc ráda a tady je ta moje malá jednoduchost, ze srdíčka:

12.12.

21. prosince 2009 v 17:01 | Cathy |  Fotogalerie
Takže sem nějakým způsobem nacpala ty fotky na enter4U a doufám, že sem se s tím nesr...nepiplala zbytečně, o nervy fakt xD. Musela sem si názvy fotek vypsat na papír, jak u debilů:D.


Ehm...

20. prosince 2009 v 12:36 | Cathy |  Zápisky denního života

Tak vás zase zdravím po delší době:-). Já jsem momentálně prudce a nakažlivě nemocná, ale to mi samozřejmě vůbec nezabrání v dělání všeho možnýho;-).
Předem se omlouvám, že fotky z mýho věnečku se tady ukážou nevím kdy, jelikož můj počítač stávkuje a s fotkama nejde dělat nic. Někam je vložit-spadne mi prohlížeč, vlezu do složky-spadne všechno. Vážně sranda stahovat z foťáku fotky povím vám.


Náušničky...

11. prosince 2009 v 21:27 | Cathy |  Fotogalerie
Majitelé facebooku už viděli, ale dám to i sem! Koupila sem si dneska dokonalý naušnice♥.


Černej klíč je zepředu a delší červenej zezadu xD. A jsou nejkrásnější, aaach:D. Ve stejným stylu mám i naušnice na zítřejší věneček, ale stříbrný a normální.
Taky sem zakoupila jednu naušnici, než mi zaroste ta třetí dírka v uchu xD. Fotku nedám, jelikož je velice, ale velice prozrazující, takže nazdar xD. Krásný písmenko moje ňuňatý je to♥.
Tak se zatím mějte, v nedělu nápíšu, jak bylo na věnečeku, tak zatím pa♥

So hard, so hard...

7. prosince 2009 v 17:48 | Cathy |  Zápisky denního života
Ahoj koťátka, tak se vám zase hlásím, opravdu v né super náladě, máme doma husto.

Ach gayové ahm...

2. prosince 2009 v 19:37 | Cathy |  Zápisky denního života

Zdravím sluníčka, máte se, co? Já teda ne, ale povím vám, že taková jedna pěkná přednáška ve škole může tak pěkně potěšit.
Původně řečeno, že je o drogách, pak rasismus, pak jakýsi ten sex a nakonec z toho vylezly sexuální menšiny, ha!