CineStar♥

29. listopadu 2009 v 16:30 | Cathy |  Zápisky denního života
Ahoj všichni;-). Je asi jasný, co přijde, že? Takže vzhůru do toho, sem nadšená♥.

Včera sem jela do Olomouce se čtyřma holkama do kina do Olomouce na New Moon a jedním slovem "aaaach" xD. Lístky sem zamlouvala na poslední chvilku, takže sme byli v první řadě, ale to mi bylo vážně jedno.
Nakonec byla volná kousek druhá řada, tak si tam dvě sedli, ale já zůstala první, abych měla všechno blíž.
Jako řeknu vám, že sem u toho končila. Nejdřív Edward a jeho úsměv, z toho by se jeden zjevil. No, ale ve chvíli kdy si Jacob sundal tričko, půlka sálu vzdychla:D. A začaly dosti drsné hlášky mezi mnou a jednou kámoškou. Jako byla sem polovinu filmu vysmátá z těch keců. Třeba když si Edward sundal triko, tak komentování jeho škaredé bradavky nemělo chybu xD.
Ostatní řeči radši zveřejňovat nebudu, googleví co by si o mně kdo pomyslel.
Bylo mi zakázáno vyfotit se s plakátem, protože tam bylo hodně lidí a prej bych dělal ostudu.
Tak potom, jelikož nám vlak jel až za hodinu a půl, sme se svezli do mekáče. Ach, mňam. To se ze mě zase jednou stalo prvotřídní prase. Ani neříkám, co všechno sem měla, musela sem to víst i domů.
Ale protřídní hláška večera bylo, když sme vycházeli ze sálu, tak tam stáli dva chlápci se smetákem (a že měli co zametat!) a tak sme si říkali, že co by se stalo kdybysme tam zůstali a chtěli se dívat na další představení. No a já řekla, že až by ke mě ten pán přišel, řekla bych mu buď "Já sem popcorn" a on by mě tam určitě nechal, a nebo "Křup, křup, kukuřička, počkej chvilku už se dělám" pauza..."Už sem hotová" dost sem z toho nechápala. Ale je to tak. Když se najím, mluvím z cesty a všichni si myslí, že sem si něco šlehla xD. Jídlo dělá divy prosím:D
No, ale stačilo by o filmu. Tak co dále...
Třeba, že sme v pátek psali slohovku? Fuj, nesnáším slohovky. Fejeton na téma "Co mě pálí?" No já tak umím psát fejetony, že? NAkonec sem napsala, že mě pálí škola a dopadlo to tak, že sem z naší školy udělala vězení pro vrahy a devianty, kde školník chodí s lopatou a děti zavírá do protijadernýho krytu, víc po mě nikdo chtít nemůže xD.
Jo a to bych zapomněla. To jakože v tanečních je jeden spolužák. No a ten spolužák moc rád holkám kouká do výstřihu. Dobře okey, mrknu a zdar. Jenže on se dívá, já se na něj podívám a mu to nevadí, čumí dál a prostě celou 3 minutovou písničku! Je mi z něj zle, kdyby byl aspoň hezkej.
No a tak sem to řekla dvěma holkám, který s ním pak tančily a prej to dělal taky. Ještě to věděl jeden spolužák a to bylo myslím všechno. No a v pátek, mi jistý člověk řekl, že jistý K. to dotyčnýmu řekl, že já o něm vykládám, že sem prase a co dělá. Super, to vám povim xD.
Idioti taky, neví co to je 3 minuty tančit s tím, že kluk místo do očí se vám divý skoro až na břicho, div se nenaklání. Oni v oblecích, jó tak se toho nikdo moc nepokouká. A oni mně budou něco říkat, že sem na něj zlá. Hovno zlá, je to hnusný. Beru když se mi někdo koukne a zvedne oči, no co, ale tak douho a ještě když vidí, že se na něj dívám. Brrr.
Brrr, sem ze teď zas naštvala xD. A asi to stačí, jelikož protože už vůbec nemám co říct. Nemám se co učit vyjímečně, nebo aspoň o žádný písemce nevim.
Takže se zase mějte, já jdu dotvořit snad už ten design, kterej mě nehorázně vytáčí a vy žijte krásně, zase se někdy ozvu, pa, mám vás ráda♥.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BlackFish BlackFish | 29. listopadu 2009 v 16:49 | Reagovat

Tak to jste si užily parádní výlet, to je fajn! :-) Jojo, mekáč...není nad zdravou a nekalorickou stravu. :-D Ale nekup si to, když je to tak dobrý, že jo? :-D Jojo, o tom jistém chlapci, kterej se rád kouká jsi mi vyprávěla, asi bude trošku mimo, ale jenom trošinku, takovej malej mimoněk, chudáček malej. :-DDívá se ti do výstřihu, pořád se dívá, naklání se naklání se..."Hledáš něco?" :-D Byl by asi překvapen, kdyby jsi na něj promluvila. :d Jinak...já absolutně mírumilovnej člověk, pacifista, osoba mající k násilí odpor..znáš mě...jen se tě tak zeptám...nosíš ještě ty botky s tím velkým podpatkem, že? Občas se totiž stane, že i partnerka samozřejmě jen nedopatřením zrovna tím podpatkem šlápně partnerovi na nohu, jenom maličko. :-DJako slohy no jo, taky je neprožívám, nějak mi nevadí, ale nemusím je psát každej den, kdo to má furt vymýšlet. :-D Tak se měj Cathušáčku hezky. Papa :-)

2 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 30. listopadu 2009 v 19:38 | Reagovat

Zní to zajímavě, asi bych to měl taky okouknout xD Kukuřička :-D Ten fejeton, no rozhodně moc pěkný, zamlouvá se mi to, zní  to sympaticky. Dokonalé pro psychopata... ;-) No a s tím chlapcem, asi by mu to u mně jaksi neprošlo, ale tak... Mě se nemají kam koukat, takže... xD
Zatím pá  :-)

3 Cady Cady | Web | 1. prosince 2009 v 14:38 | Reagovat

Stmívání, dlouho jsem neviděla, asi napravím... Takový zážitky v tom kině, se mnou by tam ani nikdo nešel, není kdo :-( Ten pozorovatel, fakt exot xD No, nevím, asi mám štěstí, že nejsem od přírody tak obdařená...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama