Ach joo:'(

23. listopadu 2009 v 18:08 | Cathy |  Zápisky denního života

Ahoj vás zbytek navštěvujících, přeju hezký pondělí. Dneska nebudeme opitimisti, dneska budeme smutní:(.

Nač to zdržovat. Nejedu do Prahy. Slečna u který sem měla spát a s ní tam jet autem to má zakázaný, takže mám smůlu. Samotnou vlakem mě naši nepustí a jinak prostě nemůžu. Neuvěřitelně mě to mrzí, protože sem se vážně těšila. Nepoštěstí se mi jezdit na tyhle fanklubácký akce a tohle byla jedna, na kterou jsem byla nažhavená a už sem to měla celý před sebou. Mike, soutěže, tancování a prostě všechno:(.
Včera sem se to dozvěděla a během dneška sem se s tím smířila a už ze mě vyprchala prvotní vlna neskutečnýho čehosi co nevím jak popsat. Ááááá sere mě to, chtěla sem toho kluka vidět:-/.

No, ale nebudu už to řešit, vážně sem už klidná x).
Jinak teda, co novýho. Mám ostříhaný vlasy, trošku víc. Moje milovaný ňuňatý dlouhý vlasy jsou šmik šmik a mám je takový delší mikádo, asi k ramenům bych řekla. Ale co, já sem přízrak přírody a doroste mi to tak rychle, jak nikomu:D. A furt mi to padá do ksichtu, kuš.

Taky mě pobavila maminka. Stojí si tak u kalendáře, neví o tom, že sedím v křesle a prej:"Ježiši, ve středu Kateřina?" Tak sem jí nadala, že ani neví kdy mám svátek. Pak mi sdělila, že vlastně k svátku mám ty šaty jedny fialový. Okey, šatama se to nazývat nedá. Kus hadru možná xD. Je to průhledný a má to vycpávky, pfff. Ty vážně nepotřebuju, tak si je chci vy to...vyndat, ale nůžky a já sme nikdy nebyli kamarádi, tak to strčím mamce.

Ha xD. Nám už asi týden neodtíká cosi. Prej byla někde v kanalizaci nějaká chyba a bylo to ucpaný. dneska nám přijeli to spravit a v tý trubce našli obrovskej kámen, kterej tam asi zapomněli dělníci když nám to dělali nově xD. Pitomci blbý, kvůli nim mi jednou otec zakázal si umýt vlasy.

Jen se stručně zmíním o panu Martinovi, kterýho budu chodit mlátit. Jde k nějakejm ženskejm do kurzu sebeobrany jako figurant a prej si to chce nacvičit, tak jestli ho nechci přijít kopat xD. Tak vezmu kamošku a jdu, prachy jak prachy x).

A včera, to mě zdrtilo na facebooku:D. Má milovaná spolužačka se semnou natvrdo rozešla, tak se s ní nebavím xD. Ani do očí mi to neřekne a napíše mi to na tom nakopánihodným facebooku, že prý už semnou zadaná nemůže být, nevěrnice!

A škola mě taky solidně štve. Zrovna si dělám nějaký blbý cvičení. Do konverzace jakýsi žvatlání o sportu, kterej bysme doporučili někomu. Píšu o skákání s padákem:D. Když mi to mamka nechce dovolit, tak to aspoň strčím cizejm.
A do španělštiny taky cosi. Nechápu z toho. Mám dvě slovíčka tiempo a pasatiempo. Člověk by si řekl, že to bude něco sobě podobnýho. Tiempo je počasí a pasatiempo je zábava a pak to má někomu do hlavy lízt xP.

Mimochodem, se zapomínám sem na tom už hodně bledě. Tři dny dopředu si musím na papír napsat body o čem chci psát článek, jinak bych nenapsala ani ťuk. Vyjdu z jídelny, nevím co sem obědvala. Jedno lepší než druhý.

A ve středu du nejspíš zase plavat:-!.

S tím se teda loučím, pardon za chyby, já sem ráda, že mi to můj blbej net vůbec zveřejní, takže mě omluvte.
Mějte se nádherně, přejte Klementovi a žijte v klidu♥.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 23. listopadu 2009 v 19:04 | Reagovat

S tou akci mě to mrzí :-( Ale koncert snad bude, ne? O to hlavní nepřijdeš...
A jsem zvědav na ty tvoje vlasy, nějak si tě s nima snažím představit, musí ti to slušet. :-)
Oh... No já věděl, proč se na tu španělštinu včas vybodnout. xD Ehm...
Cathuška bude řezat do chlapa na kurzu sebeobrany a já budu sedět doma, dopisovat školní práce a úchylárny a přemýšlet nad sebou... Oh, jak příhodné, poslední dobou nic jinýho nedělám. x)
Prozatím se loučím...

2 Cady Cady | Web | 24. listopadu 2009 v 14:10 | Reagovat

Oj... Myslela jsem si,že mě naši pustí a dostanu se na tu party, ale bohužel to nevyšlo, ještě uvidíme. Mika bych taky chtěla vidět a moje bujná fantazie pracuje, takže nejen vidět. xD Třeba vyjde ten koncert, tak se tam můžeme setkat, už naše zpracovávám. :-)
Takže změna účesu jo? Taky bych potřebovala. Třeba se nám někdy pochlubíš fotečkou. :-)
Ty se máš, máš šatičky a my všichni jako rodina dostane k Vánocům, a já k narozeninám a svátku dohromady autíčko, takže si moc neškrtnu. Kdysi dávno slíbenej notebook nebude. :-(
A tu školu já nekomentuju, poslední dobou toho je přece jen moc na mě. :-(
A se zapomínáním jsme na tom dost podobně, akorát mě stačí seběhnout dolů od PC  a ve dveřích zapomenu, co jsem chtěla. xD To víš, to stáří :D
Měj se, páčko

3 BlackFish BlackFish | 24. listopadu 2009 v 15:21 | Reagovat

Ta Praha mě mrzí, ale přece jenom třeba se do té doby ještě něco změní. Ale koncert   ti určitě neuteče, tam se dostaneš, kdyby jsi tam měla dojít pěšky, viď? xD Chudák chlapec, tak ty mu budeš tak ubližovat, jo? A ještě tě za to platí, jo? Hele...nemí tam místo ještě pro mě? Jako víme, že já a násilí...no to vůbec! NIkdy! NIkdy! NIkdy! Jsem mírumilovnej tvor,...ale taky bych si občas do něčeho kopla a když se ti ještě k tomu někdo nabízí a ještě k tomu mužská část populace...já chci přijet takýýý. :-D Tak ty máš ostříhaný vlásky, jo? No to je nelidský, já vytahuju každej milimetr, aby mi to vyrostlo a ty to normálně ušmikneš, to je strašný...Tak se Cathušáčku měj krásně a zatím papaa. :-)

4 Cady &  Enemy Cady & Enemy | Web | 25. listopadu 2009 v 17:58 | Reagovat

A dokud na to myslím, všechno nejlepší k svátku :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama