Bad dreams

28. října 2009 v 16:45 | Cathy |  Zápisky denního života

Ahoj broučci,
já sem tak ráda, že dokonce týdne mám od tý školy pokoj:-). V pondělí a úterý sme psali písemek jak...zabít už.
Ale včera to bylo fajn, to zase rozeberu, všecko to na sebe navazuje.

Takže, včera sem šla na prodlouženou, jinejm třídám od nás ze školy. Šlo tam pár lidí od nás, tak proč ne, že.
Můžu říct, že to byla větší zábava než ta naše prodloužená, tam sem byla strhaná. Tančila sem skoro všechno, občas, protože naši kluci šli tančit s holkama z toho kurzu, sem tančila s kamoškou a jako, je to lepší než s klukem:D.
Byla sem nařknuta spolužákem, že sem drbna xD. My sme se celej ten večer tam furt nějak pošťuchovali, nakonec zjistil, že je krásnej, chytrej, talentovanej a kdovíco všechno a já mu sloužím, protože sem mu jednou na obědě donesla kakao xD. Objev, velikej.
Rozcuchal mi vlasy, parchant, tak sem ho samozřejmě trochu bouchla po zádech, ubohý vlasy moje.
No, ale nastoupíme k zajímavější části.

Já a dva kluci ze třídy, budu jim říkat A. a M. ať nepíšu furt ty jména, sme šli trochu dřív na autobus. Jdeme, jdeme a kousek od nás ženská s kočárem a chlapem. Chlápek nám zastoupí cestu, tak my, že ho obejdeme. No a A. o něj asi nějak zavadil a ten chlap (viditelně drsně zfetovanej) na něj začal řvát, co do něj strká a podobný kecy. Chytil mu bundu co držel v ruce a chtěl se pobít. Ženská ho furt tahala pryč a my šli dál. Feťák šel za náma. Ženská ho chytla. Feťák šel zase za náma, otočil A. k sobě a chtěl mu natáhnout, ale jaksi se netrefil. Chudáka A. držel za to sako xD. Tak sem do feťáka trochu drcla a trošku sprostěji mu naznačila, aby A. pustil. No, pak teda A. pohrozil poldama, ženská si chlapa odtáhla a šli sme xD.
Já řikám, akční zážitek na konec dne.

Dojela sem teda domů a jaké to překvápko. Naši nebyli doma, takže u nás se usídlila sestra, skorošvagr, pan motorkář a a O. (známe xD). Já zmožená, v šatech docapám do tý kuchyně a už to jede. Pohled O., který zářil jak měsíček když mě spatřil, výkřiky pozdravů pana motorkáře a otázky, kde sem byla. Řeknu, že v tanečních a "Cooooo, ty chodíš do tanečních?" No vážně sebranka toto. Sestra se mě ptala s kým sem tam byla, pan motorkář nezklamal a prý "Se mnou přece".
Pověděla sem jim historku feťák, tak prý ho znají a pan motorkář "Já nemám rád feťák, já sem v životě nefetoval" xD. Vtip :D. A sestra "Ségra ví, že si někdy dáš" "Cože? Kdo jí to řekl?!" Chudák, asi si myslel, jak ho vidím jako svou modlu a uctívám ho, že je slušný xD. Ha, ha ha:D.

No, ale zážitek z dnešního rána. Zdálo se mi, že mi dal někdo přes hubu (asi z toho včerejška nějaká deformace nebo co). Vzbudím se a asi tak do 20 vteřin mi začala drsně týct krev z nosu. Jenom sem cítila, jakoby vodu v nose, otřu tam ruku a krev xD. Mám to na dece, na peřině i na polštáři, nateklo mi to do pusy, takže sem samozřejmě něco spolkla, mňami xD. Tak sem si vstala, udělalo za sebou krvavou cestičku až do koupelny a 5 minut sem čekala, než to přestane týct, zážitek:D. Zvláštní, mně prostě krev z nosu neteče. Jednou když mi dal otec přes hubu a možná ještě někdy, ale ne často a teď, když se mi zdá jak mi ve snu dají do nosu, tak se spustí, to je dobře propojený že xD.

Tak a do pátku budu mít doma lístek♥. Sice z těch fotek, co jsou na stránkách tesly z koncertů chytám dost drsný klaustrofobický záchvaty, protože tolik lidí a já budu tam, kde jich bude nejvíc, uáá, mě vynesou jako první:D.

No asi budu končit, už sem vyčerpala všechny zážitky. Jenom ještě, že v sobotu jdu na fotbal. Byla sem donucena kamoškou. Samozřejmě se k nám přidali kluci, no to zase bude keců xD.
Tak nic, mějte se tady zatím fajn, užívejte prázdniny♥.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 28. října 2009 v 20:35 | Reagovat

Tvl jste mu měli dát do držky a ještě ho okrást xDDD aby se pro příště poučil. Ale toho konzíku se neboj. Žádná klauzofóbie se konat nebude :-) prostě si to pekelně užiješ, to si piš :-P

2 BlackFish BlackFish | 28. října 2009 v 21:00 | Reagovat

Máš vážně drsný zážitky, jak ty snový, tak ty ve skutečné realitě, máte to tam u vás teda pěknou společnost. :-D Ale je hezké, že jsi se pana kamaráda zastala, jsi hrdinka. :-D Na koncertě to bude určitě luxus, neboj, nabalíš si do batůžku cihlu a když se na tebe bude někdo moc lepit, tak ho přetáhneš. :d

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama