Again...

19. října 2009 v 19:46 | Cathy |  Zápisky denního života

Ahoj broučci, tak sem tady zase po nějaké době. Nějak teď vůbec nestíhám, tak nemám čas psát co dva dny třeba. Hnusná škola, nesnáším ji. Ale o tom se bavit teda nehodlám, mám toho po krk. Článek do novin, básnička, slepá mapa, jedna písemka, další písemka, uáááá, zničit.
Nevím proč, ale mám teď takovej zvláštní pocit. Divnej. Než sem sem "přišla" a chvilku i ze začátku, neměla sem moc těch dobrej kamarádů, protože přece jenom, v reálu je to ťuťu ňuňu a jenom co zalezete za roh, už vás pomlouvají. Pak asi kolem, října(?) nebo nějak tak, sem se seznámila tady s tolika lidma a byla sem prostě spokojenější, taková rodina. Teď už mám zase pocit, že do ničeho takovýho nepatřím. No jo, sem ta špatná, co chce něco vědět, zajímá ji to a proto se s ní nebudeme bavit. Ale já nevím, nemám pocit, že bych se měla cítit nějak vina nebo jak to říct. Dělám jenom to co prostě mám potřebu udělat a nemůžu za to, že někomu se to nelíbí. Když se mi ustavičně lže, to je potom taky těžký, že?
Ale kašlu už na to, zvykla sem si na to, že sem všude vlastně zbytečně. Co už s tím teď.

Jinak, už se asi nikdy nebudu v článku zmiňovat o Billovi nebo celkově o TH. Je hezký, když 4 komentáře ze 7 se týkají jenom Billa, ale o mně nepadne ani slovo, vážně hezký. Já napsala, co sem četla, vy si myslíte, že sem zase pomatená a věřím všemu. Ne, museli byste to číst a věděli byste, že na tom možná i něco bude.

Dál. V průběhu snad tohoto týdne sem strčím nějaký takový video. Vám k ničemu, ale jedné slečně k něčemu(♥). Dělám takovej...dárek? Tady bud takový...upoutávkový video nebo jak to říct. Jeden jedinej originál i s podpisem budeš mít, že?

Je třeba se taky zmínit o jistém pánovi. Pan motorkář, pamatujete? Tak to je prosím taky blb. Sestra mi řekla, že prý stráášně miluje nějakou svoji spolužačku feťačku co s ním je jenom proto, aby měla s kým spát. To je moc...pěkné, že? To už i ten úchyl O. je lepší.

Nechutně mě bolí hlava, břicho a zub. Neumím nic do školy a sem zničená. Ve středu jdu plavat na nějaký závody za školu, úžasná ostuda bude, fakt. Google, já nemůžu ani najít ty moje plavky.
Ve čtvrtek máme prodlouženou. Skvělý, tramcat tam ještě 45 minut navíc v těch botách.

Nezajímavé, že? Takže se prozatím loučím, zase někdy ahoj.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BlackFish BlackFish | 19. října 2009 v 21:01 | Reagovat

Zase tě zlobí ten zatracenej zub, jo? To je taky pořád otrava, já ti teda nechci brát nějaký iluze, ale asi máš vadnou zubařku. xD Furt tě tam ta baba...totiž paní zubní lékařka trápí a furt tě to stejně bolí... Jéé, já bych tě chtěla vidět tanynovat! :-) Někdy si tě sem přivezu, hezky ke mně domů a budeš mi dávat soukromé hodiny, jo? Platím v naturáliích, za každou hodinu deset lízátek dle vlastního výběru, jo? Počítej s tím...:-D Můžu se skromně přihlásit, že vím, pro koho to cd děláš, nebo mám mlčeti jako ryba? :-D Těším se na upoutávkový video. :-) Ale to se podívejme na pana motorkáře, no pěknej kaktus se z něj vyklubal. :-D Kašli na motorkáře, máš mě. :d Motorku ti můžu koupit taky, nebo moped, nebo takový to motokolo, na kterým když se honiš s větrem o závod, tak tě i chodec svým líným krokem předejde. Detail. :d Tak ty budeš reprezentovat školu, jo? No páni, tak to budu držet palce! :-)  O škole mi taky ani nemluv, taky toho mám plný kecky, tento týden je teda fakt extrém...profesoři jedni pomatení...tfuj...:-D No nevím, kdy se teď během týdne objevím na icq, ale kdyžtak jsem ti k dispozici na mobilu, ve dne v noci, ju? :-d Tak se měj hezky Cathušáčku, papa. :-)

2 Venom Venom | E-mail | Web | 20. října 2009 v 9:56 | Reagovat

Tak to si piš že sem KURVA patříš. Jinak se vyser na ty pomlouvače, někteří mají prostě tu potřebu drbat, a ani si neuvědomujou jak to člověku ubližuje. Viz barbí z mojí třídy. Píííí... ehm xD jo a až budeš startovat, zkus takovej ten postoj jako měl Gerard v I'm not Okay. A ani ty plavky nebudeš potřebovat :-D zasvěcení to pochopí.

3 Cady Cady | Web | 20. října 2009 v 13:53 | Reagovat

Cath, ty do týhle party patříš, jste hrozně fajn lidi a já vás podle toho mám opravdu moc ráda :-) Nemusíš pochybovat...
Toho Billa jsem nechtěla komentovat, ale mě k němu holka prostě nesedí. Že by jen zástěrka pro jeho teplení? xD Ehm...
Jinak vidím, že se nenudíš... Nemůžeš najít plavky? Tak si je brát nemusíš xD Nooo... A jinak. Hlavu vzhůru. Zase bude líp.
Měj se, drž se, pa

4 Enemy Enemy | Web | 21. října 2009 v 19:49 | Reagovat

Ehm... Asi tuším, o čem píšeš, nějak tak matně, ale... Nebudu to rozpatlávat, ty mezi nás prostě patříš a my tě nikomu nedáme. A kdo bude dělat problémy, dostane na kokos!
V článku se klidně věnuj třeba Billovi nebo TH, okomentuju stručně a pak se v komentářích opět vrhnu na... Komentování zbytku článku. Původně jsem napsal něco, co by si někdo mohl špatně vyložit... Ehm... Opravdu se vrhnu na článek, ne na tebe. xD A Bill je kapitola sama pro sebe. Co my víme, co ten bisexuální humanoid vlastně kuje. Ale možný je všechno.
Na to video jsem zvědavej, copak to asi může být?
Ten motorkář... Co byste čekali od hetero vztahu, smíšený páry nevěstí nic dobrýho!
A ostuda nebude. U tebe o tom pochybuju. :-) Hezky se nám poléčíš a zase bude dobře.
Měj se zatím, páčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama