Učiněný konec

18. září 2009 v 16:40 | Cathy |  Zápisky denního života
Nazdárek větrníci xD. Ještě než přejdeme k hlavnímu bodu programu, sdělím pár nemilých, ba přímo katastrofických událostí.

Bylo to myslím ve středu (?). Kráčím si tak nahoru do pokoje, už vyjitý schody, zatáčím za roh, když v tom mi najednou padá mobil z ruky. Spadne na zem, první schod, druhý, třetí až počítám tak sedmý. Ale jo, je zvyklej. Vypadená baterka. Tak ho seberu a jdu do pokoje. Sednu na postel, vložím baterku, zapínám mobil. Rozsvítí se, ale místo obvyklé nabídky na Letecký režim mu svítí jenom tlačítka a nic. Šlo do tuhýho. Sešla sem dolů, slzy mi tekly po tváři, rodiče se o něčem bavili, já natáhla ruku s mobilem a dokola opakovala "Nejde", nějak sem byla mimo. Když si ti zabedněnci něčeho všimli, jal se otec technik díla. Asi si myslel, že má kouzelný ruce. Překvapivě ani po jeho náletu mobil nešel. Oplakávala jsem ho hodinu. Můj mobil! Jde na opravu a vrátí mi ho opravenej buď za měsíc nebo vůbec:'(. Co jako budu dělat? Mám svýho starýho křápa, kterej nemá ani zkurvenou paměťovku! Natož něco jako Bluetooth. Bože co já teď jako? Nemůžu poslouchat písničky, žádný obrázky, žádný fotky, internet! a moje povídky. Já sem opravdu nasraná. tady na tom je sice internet, ale nepouští na eroticky zaměřené stránky, takže je mi to k ničemu když mě to nepustí na twincest blog.
Chudák můj malej cvrček. Moje večery než jdu spát, moje ranní cesty autobusem a zpáteční ze školy, probíhaly stylem, že sem si četla a poslouchala hudbu. A teď? Velký kulový, čumim z okna.
Chci koťátko moje malé zpátky!
Taky nemám polovinu čísel, takže když mi někdo volá, mám neznámý číslo a zvedám to s podezřívavým "Prosím?" i své vlastní matce.

Další. Můj debil otec mi sebral moje křesílko! Já tady mívala takový velký křeslo. Něco jako to co bývá v obýváku, akorát na kolečkách. Vždycky sem si lehla, nohy na stůl, klávesnici na břicho a jela sem. Tady se dalo i spát! A teď mám tu ohavnou židli s vrzajícíma kolečkama, do který se snad ani nevlezu. Nemůžu tady tak dlouho sedět. Prostě ve vzpřímené poloze, to je otřesný. Snažím se dát nohy nahoru, protože když je mám dole chytá mě paniky z příšer okusujících nohy. Jenže tady když je dám nahoru, vypadám jako úchyl a ještě nemůžu psát.
Někdo tam dole se ně mě zlobí, nevím co sem mu udělala, ale zlobí. A to kurva hodně!

No a teď už k tomu main bodu. Taneční. Ještě předtím sme byli se školou v Dukovanech a Dalešicích. Lidi. V dukovanech sem si vynutila být ve skupince s jedním průvodcem. Nebyl nijak krasavec, ale ten hlas! Och bože, já mále umřela. Někoho mi to připomínalo, ale prostě...sexy xD. Nahrála sem ho kámošce na mobil a za vypjetí sil to mám v mobilu.
No a přepokládanej návrat byl kolem třetí. Hahaaa, řidič na cestě tam i zpátky zabloudil a ještě sme stáli v koloně. Tak 15:45 jako na koni. ve škole sem se s kamoškou převlíkla, ona parádně zmalovala a šli sme. Hnus, hnus, takový nervy. Sem se jenom vyslíkla ze svetru a kryla se a chodila a říkala, že vypadám jak debil xD.
No prostě. Překvapivě to dopadlo nad očekávání. Vždycky sme kroky zkoušely první samy a pak v páru. Kluků to tradičně nešlo, holkám ano xD. Prosím blues, polku a valz sme se učili. Cha xD. První sem tančila s kýmsi nevim kym, ten na mě padnul, šlo to po řadě. Druhý si pro mě přišel spolužák. Já to věděla! Ten jeho pohled, fuj xD.
Potřetí náhodně spolužák, to byl děs. A nejlepší třetí na polku kluk a říká mi "Neumim to, veď mě a nesměj se mi" xD. Tak sem ho vedla a šlo mu to:D.
Potom teda jako poslední jeden co mi řekl "Poď H*****vá dem tančit" ano tradiční "Smím prosit" to je prosím out xD. Už na začátku mi řekl, že mě zná, já ho teda ne xD. Komentoval to "To mám dobrou partii" xD. Spolu sme tančili Valz, kdy mi byly hrubě podupány nohy buď jím nebo okolím, ale dalo se to xD.
nejhorší, že ty písničky měly dycky tak 3 minuty a všichni jak pošuci tam hopkáme tři minuty polku. Fuj. A jeden kluk se málem skácel, prej točí se mi hlava a já "Zastavíme se, nebo na mě spadneš". Ale jo, jakože to bylo v pohodě, nohy mě bolí jako kráva, ale dokonce se na příště těším:).
Pak sme se teda fotili, teda jenom pár od nás, až se to ke mě dostane, možná zveřejním xD.
Moje matka nezklamala a když sem vlezla do auta tak "No ahoj, jaký to bylo?" "Dobrý" "A líbil se ti nějakej kluk?" Gogleee, pomoc. Ne mami, holka se mi líbila, ta v těch fialovejch šatech xD.

Tfuj, to stačí, stejně je to pěkná kravina, ale on mě nikdo nechce poslouchat xD.
Tak se zatím mějte zlatíčka, já jdu umřít blahem nad jednou fotkou, bye bye a s podpisem se loučím♥. (Díky Venomku, zapomněla bych na něj!)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 18. září 2009 v 17:40 | Reagovat

Není zač, rádo stálo... to stálo... teda rádo se stalo... tak se to říká, že jo... a vidíš, já ti to povidala že kluci si pro tebe přijdou. Jen toho co se mu motala palice bych raději vynechala xD nebezpečnej...

Ale nechápu to tancování. Já se otočím dokola dvakrát, a je mi jako kdybych vychlastala pět panáků. Možná bych měla tančit vožralá, a tím by se to zneutralizovalo... jo to bude vono! :-D

2 Venom Venom | Web | 18. září 2009 v 19:59 | Reagovat

A bytheWay... tady máš link na ten můj profil... snad to teď už najdeš xD http://www.facebook.com/jana.j.simonova?ref=search&sid=100000286152388.3789138306..1

3 BlackFish BlackFish | 18. září 2009 v 22:35 | Reagovat

Chudáček mobilek. Musíš se k němu lépe chovat a ne ho furt válet po zemi. Vidíš, tak Dukovany jsi statečně zvládla a ještě máš nahranýho krásnýho...ehmehm pana průvodce, to je úlovek dne.:-d

4 Enemy Enemy | Web | 20. září 2009 v 13:55 | Reagovat

Mobílek kaput? Bez telefonu jsem taky jako bez ruky, ale horší by to bylo bez PC...
Hele, tak taneční... Já jsem dřevo na všechny klasický tance kromě nějakých dvou, takže ehm... Já nebudu komentovat některé neschopné tanečníky, já se můžu akorát tak smát. :-D Já akorát tak hip hop a dál... Konec. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama