Sweet dreams

30. září 2009 v 17:54 | Cathy |  Zápisky denního života

Čáo koťátka. Dneska to vezmeme rychle, není moc času, nemám se dobře a tak prostě všeobecně.
Dneska sme kupříkladu psali z fyziky a matiky. Cha, z matiky budu mít krásnou pětku, se slitováním možná za čtyři. Fyzika...taháky 4ever.
No jo, zítra čeština, v pátek zsv-psychologie. Jo učit se z čeho se skládá mozek, zábavička.


Taky taneční no jééje. Neumím dělat jakýsi ty vruty na patách, bude smrt. Nemůžu najít šaty, kalhoty prostě nic. Děs toto.

Hele, další oplzloun. Ve škole nám cosi staví. Čekali sme s kámoškou na kluky, jeden otřes dělník jde kolem, strašně se na mě culí a na závěr mrkne okem a vycení své tfuj zuby.
Hned se mi zjevil ve snu. Taky jakési budoucí dítě mé matky (doufám, že to není můj předpovědní sen xD chtěla bych brášku).
A aby toho nebylo málo na závěr tam proběhla unikátní vražda kamenem ve tvaru srdce. Jaktěživ sem neviděla, aby někdo vraždil někoho (nápadně podobného mé osobě) takovým kamenem. A živé to taky bylo, bolelo mě to fest. Já nemusím jako už umírat nic. Vím jak bolí prostřelený břicho a noha, probodaný břicho, ubodání kamenem. Nádherné.

Místo abych se učila Národní obrození valím do sebe už asi po patnáctý Sweet dreams, že MM? Nebo Rybko? Tak musím si to naposlouchat, ale jako když polovinu písnička skoro šeptá vím velký ho...ale já to zazpívám, to si piš! Dokonce mě to přivedlo na dobrej nápad.
Už mě z toho bolí hlava.

Včera jsem se pěkně přepráškovala, to by jeden nevěřil, co se u nás doma všechno najde. Základní svoje prášky sem pozřela. Pak sem křečema nemohla chodit, tak sem šoupla hrst hořčíku. Pak mě bolely mé ubohé ledviny, tak dva ibalginy. Jenže já jsem na ně už imuní, tak sem šoupla ještě Nimesilek. Tak půl jedenáctý mohlo být? Ale většina jsou neškodný, jenom mě z nich bolí palice.

No nic, já se jdu učit (spíš poslouchat Marilyna M.) a zase se někdy ozvu se svýma nadměrně trpanýma (ne není to špatně napsaný) kecama. Taky napíšu na sathy a budu spokojená. Tak se mějte mráčci a snad se máte trošku fajn♥.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ochechulka Ochechulka | 30. září 2009 v 20:14 | Reagovat

Ty máš zvláštní sny, ale třeba budeš mít bratra, když si ho tak přeješ. Taneční zvládneš a nikdo si ani nevšimne, že něco neumíš, když tě to baví, všechno jde. Měj se

2 Teddy Teddy | 30. září 2009 v 20:42 | Reagovat

Neděs se mně ten dělník dokonce řekl "Ahoj"... v té chvíli jsem byla tak mimo, že jsem se na něj jen nechápavě podívala. Když na mě příště mrkl, zatvářila jsem se doufám dostatečně zhnuseně :D

3 BlackFish BlackFish | 1. října 2009 v 16:46 | Reagovat

Ty sny jsou vážně zajímavý, na co se prosím tě před spaním díváš, že se ti zdají takový hororový scénáře. :-D  Jo tak taháčky, ale schvaluju ti to, pomož si jak můžeš.:-D S těma dělníkama tam teda máte taky radost...takový exempláře...:-D To bude asi nějaká chyba v evolučním vývoji.:-D Jéé, ty už vážně trénuješ MM? No páni, to se těším!:-D Sweet dreams je úžasná relaxační hudba a má sexy text, i když to zrovna není písnička MM nazpíval ji dobře.:-D Co to...že při zpěvu šeptá? Manson? Prosím tě, kterou jeho nahrávku si pouštíš...?:-D On u toho ječí jak tur.:-D Hmm, nechápu, že to tak vydrží ječet, přece jenom už má svoje roky.:-D Takovej tatík už to je.:-D No kdo ví, čeho si před koncertem fetne...:-D S těma práškama by jsi měla brzdit, moc to kombinuješ, to nedělej...musíš taky dodržovat rozestupy mezi tím, kdy si vezmeš další prášek, když si vezmeš brufen, tak aby jsi za půl hodiny už nebrala další. Ale ty si to stejnak uděláš podle sebe, že?:-D Ale teda chudáci tvoje ledviny, už tak se jim chudinkám nechce moc dělat a zlobí tě a ty jim ještě dáváš takový "ňamky" jako je brufen.:-D Tak ať už nic nebolí, ve škole tě neprudí, zpěv a kytara ať ti jdou a brzo nashle.:-d

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama