No no...

23. září 2009 v 16:46 | Cathy |  Zápisky denního života

Ahoj vy, co zůstavte "věrni". Poslední dobou sem ráda za každý slovíčko, popřípadě i snad reklamu!
No...ale prvně se omlouvám. Já vám komentáře toužím psát, to jenom náš počítač protestuje. Sem ráda, že mě nechá přečíst povídku. Jelikož od 4 hodin tak do 10 večer je to jakýsi přetížený, tak naši anténu stíní nějací parchanti a já mám jako co? Zemřít samozřejmě.Přemýšlela sem, že bych udělala třeba článek s komentářema k vám, ale na to se taky můžu vykašlat, stačí mi, že i ten článek zveřejňuju na pětkrát. Komentáře zkoušim, ale 7 krát je pro mě maximum!

Mobilek láska mi odcestoval do Hradce a vrátí se bůhví kdy. Chudáček samotnej pokousanej. Tenhle co mám je rád, že má vůbec vyzváněný na budík, strašný! Ale donutila sem maminku, aby mi předělala veškerý paušály a internet a budu mít stálej internet, nádhera.

Jinak se děsím. Opravdu nevím proč se líbím samým ichtylům a né nikomu normálnímu. To v sobotu nebyli na noc naši doma. Přišla sestra, skorošvagr, jedna holky, druhej kluk, třetí kluk. I pan motorkář, ňuňu xD. No a ten druhý, budeme mu říkat O. Tak jen co se asi večer vrátil domů si mě přidal na fejzbuk. Dobře, to je mi fuk. Další den mi tam napsal zprávu, jestli mi dám icq. Ano, padlo podezření na jeho duševní zdraví. Když k "děkuju" připsal ":-*" bylo to už i na mě moc. A pak mi na icq napsal. Prosím vás, z duše nenávidím otázku "jak je?" a on ji napíše. Bod mínus debile. Já jako kretén udržuju konverzaci, ho to zřejmě nezajímá. Vzdala sem to a šla si radši udělat trestný úkol do matiky.
Dnes mi na icq přišla zpráva: "Ahoj:-* ty tady vůbec nejsi:( dáš mi prosím číslo na mobil?:-* děkuju moc:-*". Ježiši urvěte mu tu hubu někdo, nedám mu číslo! I moje sestra říká, že je to pošahanej kluk, já to taky poznala. Divnej je až až. Když už chce moje icq, tak ať mluví! Nemám ráda nevýřečný lidi.
No, tak tohoto O budu muset nějak slušně odpálkovat.
To fakt nechápu, kdyby mi radši napsal pan motorkář, to bych mu i to číslo dala xD!

Cha. Dneska sem přednášela učitelce ze semináře mluvní cvičení "My hobbies" prej rozšiřující angličtina a my se tam učíme věci z pátý třídy.
"My favourite are horrors, because there are blood and monsters" začala se smát, pak zděšeně dívat xD. Na konci mi řekla, že sem byla úžasná, a podobný kecy. Mám nádhernou jedničku, och och xD.
A málem se vypadala jako pedofil. Psala sem, že trénuju děti no a věta (dám to česky pro neanglicky mluvící xD) " Dělám to protože mám ráda malé děti, zejména ty mladé a roztomilé okolo 3 let", až když sem si to popátý četla, řekla sem si, že to nebude vhodné xD.

Zítra píšeme slepou mapu Ameriky. Takovou pěstí akorát. Nevim nic, možná kde je Floridskej průliv nebo něco takovýho.
Bude zajímavý.

Taky taneční xD. Jo to bude zase sranda. Včera mi spolužák, co se mu minule točila hlava řekl, že ho pořád jenom buzeruju, tak sem u doporučila, aby si už pro mě nechodil, souhlasil xD.

Jinak papám prášky jako lentilky, nic nového. Hlava bolí jako ďas, ibalgin nepomáhá, nimesil nepomáhá, paralen nepomáhá, pomáhá kladivem po hlavě.
Záda mě bolí, ledviny zlobí, rodiče to nezajímá, chodí po hospodách. Ale nevadí! Vždycky sem říkala, že mých bolestí si všimnou, až se budu v křečích válet po zemi xD.
To sem jednou ležela na posteli, brečela sem bolestí a držela se na ledvinách. Mamka šla kolem, podívala se na mě a šla dál. Ach ta rodičovská péče xD.

A Billův prapodivný účes? No, nelíbí se mi, ano nelíbí se mi strašně moc, ale ať si se svou hlavou dělá co chce jako já. Mé matce se černá nelíbila, teď to zbožňuje, protože se to hodí k mýmu bílýmu obličeji. Taky se jí asi nebude lí
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 23. září 2009 v 17:02 | Reagovat

Bill je si myslím na kluky a tím pádem heterák. Bill je slečna...

A toho vola pěkně pošli někam... tohle taky miluju - ty tu nejsi sereš na mě, a když přijdu tak mi jen odsekává blbeček. To je potom těžký.

2 Ochechulka Ochechulka | 23. září 2009 v 17:02 | Reagovat

To máš teda pech, že na tebe letí zrovna takový ichtyl. Ale ono se na tebe štěstí usměje a objeví se ON.
Tak se hezky uzdrav a tu písemku ze zeměpisu zvládneš, jsi přece chytrá holka.

3 BlackFish BlackFish | 23. září 2009 v 17:34 | Reagovat

Na tebe ti úchylové letí jak vosy na bonbón, nejdřív na icq, chatu, facebooku a teď už i v reálným životě...no to je hrozný, normálně aby jsi se schovala před tou divou zvěří.:-D O škole a "funkčním" počítači mi ani nemluv, nebo bych já, mírumilovná rybka musela dát někomu do zubů.  No ale vidíš, sbíráš jedničky, jsi king.:-D Ale ta věta o těch dětech byla vážně pěkná.:-D No tak se zatím měj krásně a pozdravuj svého ctitele.:d

4 Enemy Enemy | Web | 23. září 2009 v 17:48 | Reagovat

Bill je oboupohlavní bisexuál, ale je velice těžké odhadnout, ke kterému pohlaví má blíž... Jedině, že by si stáhl gatě! xDD A o jeho orientaci... Sám řekl, že je teplouš, tak to máme tady. xD Ty jeho vlasy nekomentuju, prudce s jeho rozhodnutím nesouhlasím, ale s tím taky nic nenadělám, je to jeho hlava a jeho problém.
Tak heterácká technika selhává? Mě před chvílí taky, ale kdyby se ten počítač podělal úplně, čemuž bych se nedivil, tak bych byl na pokraji zhroucení.
Taky taková rozbolavělá, jo? Nezávidím. Co třeba zahrát vlastní smrt? Třeba by si toho všimli... (blbej vtip, já vím)
Ono na tebe letí úchylové? Nepovídej, to mi něco říká... Na mě letí taky. Otravujou, případně mě chtějí podle posledních pár vzkazů zabít. Krása. Odstřihnout se a bude klid.
A heleď, blood and monsters, to já taky můžu. Šikovná.
Pádím, měj se :-)

5 Ellanita Ellanita | Web | 24. září 2009 v 17:47 | Reagovat

Ach, s internetem mám taky nemalé problémy, ale to kvuli mému papánkovy, kterej nám ho neusátle naschávl vypíná, protože se prý neučíme... achich, pravda :D
Proč tomu klukovy neříkat Ú, padne to víc. O znamená co, Otrava, Oslizej, Obožemůjcotojezaimbecila? :D Hele, Ú jako Úchyljedenvelkej a máš to :D:D
Ať ti dá pokoj. Dej mi na něj icq a já mu to vytmavím, ať nechá Kačuší na pokoji :P

Přemýšlím, že aý já budu mít taneční, nasvhál si vezmu úzký jehle a budu všem klukům skákat po nohách, aby se mnou potom nikdo nechtěl tančit :D

Mrzí mě, že tě pořád něco bolí, chce to pořádnýho doktora, hele.
Drž se, měj se krásně, odpálkuj Úchylajednohovelkýho a lehni si na takovou tu gumovou termosku, víš co? Jak se tím zahřívají nohy kdež do toho naliješ horkou vodu tak tě to potom hřeje, trochu by to na ty záda mohlo pomoct .)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama