Nejspíš to semnou sekne...

16. září 2009 v 16:39 | Cathy |  Zápisky denního života
To sem vám vlastně neukázala co? Bill pirát s papouškem na rameni xD.

Takže zdravím čertíci. Dneska to vemem hopem, jenom pár sdělení.
Víte co to je? Jít do tanečních? Já dělám sice zbytečnýho hysteráka, ale já opravdu, ale opravdu nechci jít do toho domu! Neskutečná ostuda.
Víte, být jako některých 30 slečen ze 40, párátko s krásným ksichtem, taky se tam těšim. A ony tyhle párátečka ještě říkají "Pro mě si nikdo nepřijdeee". Já bych jim ty rypáky zliskala. Bože! Z těch 49 kluků se 40 pohrne k těm nádherám, zbylých 9 se zoufalostí v obličeji zamíří k těm zbylým holkám v čele semnou, tak.
Já tam tak strašně nechci. Nejenom, že budu nejspíš tančit s násadou od smetáku, ale taky hodím super krásnou držku. Prej jsou tam nádherně kluzký parkety, super.
Co z toho všeho vyplívá? Budu za akorát za kreténa a po dvou hodinách a to si věřim!) to vzdám.
Klanim se, nikam nechci.

No a zítra teda. Jelikož jedem těch píp Dukovan a vracíme se kolem třetí, domů bych dojet nestihla, takže jdu rovnou do vy víte koho a vrátím se domů asi tak v 8 večer. Teror. Ani pro mě nemůžou přijet.
No, ale jelikož v ten večer, nebudu mít sílu klikat tady nějakej článek, tak vám ho sem přednastavím. Řekněme v 10 ráno? Jo, akorát. Můžete se těšit, můžete se děsit, bude to povídka. Ale nebude to jen tak ledajaká povídka, bude to modrá povídka. Tentokrát se mi absolutně nepovedla, fuj. Je to asi tím, že sem ji dneska psala ve škole. Jajaj to bylo čumilů. Ale tak, když sem řekla, že bude modrá povídka, tak to taky dodržim, ať je sebehorší.
Takže zítra v 10 kdo může nakluše a prokouše se tou hrůzou.
večer se dostavim na icq a s vypětím všech sil si tam splním pár věcí a zase odejdu. V pátek píšeme písemku z matiky, juch, juch.

Och jej, napíšu krátce a zas je to dlouze, no to je fuk, tak se tady mějte a kdybych zítra nedorazili, nejspíš sem se někde zabila. Ádios mráčci♥.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BlackFish BlackFish | 16. září 2009 v 18:54 | Reagovat

To máš koukám pěkně nabitý. To taneční zvládneš, neboj a ještě se o tebe gentlemani poperou, ne každej je zvědavej na nějaký vymimoněný barbie.:-D Hele, pár těch chlapců určite bude mít úroveň a půjdou se poprat o tebe. :-D Bude to kay, neboj, budu ti držet palce.;-) Ale máš můj obdiv, mě by tam nikdo nedostal, jako ráda se kouknu na to, když někdo tancuje, obzvlášť na mladé muže posilněné alkoholem...ehm..:D ale jinak moc netancuju, to už musí být.:-D Taaak, to všechno pěkně zvládni, ju? Zatím se měj. :-) A když budeš něco chtít napiš mi na mobil, ju?:-) Já nějak to icq nestíhám.:-)

2 Venom Venom | Web | 18. září 2009 v 8:10 | Reagovat

Náhodou já bych si pro tebe přišla xD ale tančit neumím. Navíc jestli tam budou normální kluci tak se zhrozej z pohledu na ty vychrtlý zmalovaný barbie xDDD a no jo Bille. Hlavně že máš na rameni papouška ale ze zemáku víš hovno!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama