Kuk...

5. září 2009 v 22:18 | Cathy |  Zápisky denního života

...přišla Cathy udělat. Zlatíčka moje milovaná, nepočítejte s ničím dlouhým jdu se vyřvát.
Já vím, že sem říkala, že o víkendu dopíšu ten článek, ale nemám na to žádnou náladu a navíc sem ráda, že můžu hezky ležet u počítače.
Kačuší (ano Jani podle tebe) šla v pátek dobrovolně si nechat vyřezat znamínko. Byla jí píchnuta umrtvovací injekce, žůžový. Řízi řízi, tekla krev (muhá muhá mňam) a šijeme šijeme, máme to zasebou. Nevím co bylo za problém, že místo jednoho stehu mám nakonec tři, ale budiž.
Ani sem se na to nemohla podívat, když mi to zalepil. Juch juch takovou hezkou doktorskou náplastí!
Až dnes, když mi ji mamka měnila, jelikož byla kapku zakrvácená, sem spatřila to dílo.
Naprosto inspirující vidět, že máte v břiše modrou nit, vážně. Jak mi to šil, tak jenom jak to dycky utahoval a ono to drsně tahalo, je to dobrej pocit. Sestra mi to tady zkoumala, jakoby to byl div světa. Ubožoučký tři stehy moje malý.
Problém je, že mě to kapánek bolí, kapánek trochu víc, ale to bude asi mýma pohybama. Šplháním do schodů.

Ále, nebudu cvičit! Zbavím se hnusný výdrže ve zhybu a sed lehů (deinee deineee supeer). Taky si musím v pondělí skočit k dámě doktorce pro to osvobození, mám taktiku! Ale to máte jedno.

Celá naše rodina (kromě mě samozřejmě) šla dneska na výleteček malý. Já doma nadšeně zpívala La bamba (drsná to písnička, určitě znáte) a také jsem se nadšeně fotila.
Série trpaných (rybka ví) fotek jsem nazvala "I wanna be hop hop". Já sí ráda oblíkám maminčiny gatě a otcovo triko, svoji čepku a sem velká hoperka xD. Dnes sem vynechala papá triko a ukazuju vám pár fotek ja?
↑Ach moje oblíbená. Ty oči, ten nos a ty rty!
Kdo mi vysvětlí, co má tahle fotka znamenat, dostane lízátko, protože já ji nechápu :D. A ani nemáme doma normální zrcadlo. Pfff...
Ano, malý dement co se nakrucuje, nenene.
A za tuto fotku bude druhé lízátko, no možná i třetí, protože tuhle už vážně nechápu, proč mám tu hubu otevřenou?
Ehm no, myslím, že sem vás postrašila dost ne, tak by to stačilo.

Nejdou mi nahrávat videa na youtube! Nějakej zasranej plugin je nefunkční a zakazuje mi spoustu věcí na facebooku a jinde. Chtěla sem vám ukázat Denisu (Dajána v neslušné verzi), ale jak to tak vidím, neklapne to. Taky sem tam chtěla dát nejmenované věci, ale tak....

Ha! Včera při čekání na telefonát od Safi, sem si děsně šikovně flákla mobilem o zem a on se nám nějak ne a ne vzpamatovat. Povolán byl otec, který to nějakým zázrakem zprovoznil.
Dneska mi mobil spadl taky, z poličky v kuchyni, zábava. Se vypnul a blikal a já "A kurva".
Ale už jde, miminko je trošku potlučený, ale jde:).

Víte co je pozitivní? Že na stránkách školy, ještě nepřibyli ty údaje o záškoláctví dětí xD. Má to být na tý samý stránce, na který mají rodiče známky a mají od toho kód. A já ten kód mámě ukradnu a má po ptákách! Stejně o tom ještě neví.

Aww, jsem malé opuštěné štěně víte? Nikdo se semnou nebaví, budeme plakat že M...ehm, mé druhé já nechce býti prozrazeno. Ale stejně jsme štěňátko, který nemůže jít ani spát, protože sestra se skorošvagrem sídlí v pokoji! Bé bé a ještě jednou bé! Cathuška půjde na intr do Prahy a bude mít klid.

Toš nic (ou jéé hanáčtina jede), asi půjdu obhájit svůj post vlastníka pokoje a s váma se rozloučím. Pokud se vám zdálo, že v článku se vyskytovaly opravdu divné řeči, nemáte vidiny, je to pravda, cítím se nějak...zfetovaně snad? Nevím proč, vážně.
Mějte se fajn a love and peace♥. Dělám si srandu, mám vás ráda<3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 6. září 2009 v 10:35 | Reagovat

Já jsem zfetovaná, jen nevím čím, ale okolí si na tom pořád trvá. Já za to nemůžu že blbě viděj! Ti draci tu opravdu létají!

A ten kód pěkně zabav. Ono rodiče a počítač - to nejde k sobě, a dělá to šílenou neplechu. Víme xD

2 BlackFish BlackFish | 6. září 2009 v 13:24 | Reagovat

No paráda, té holčině to na fotenách moc sluší, že jí zdravím...:-) Ten výmysl s tím kódem a přístupem k docházce a ke známkám je sice bofdel, ale u nás to funguje taky...ještě štěstí, že na každé lavici není přilepená webka, aby se rodčstvo mohlo v přímém přenosu koukat, jestli jeho malá ratolest při hodině náhodou nehajá...no hrozná představa...Jo tak znamínko tě pozlobilo...tak jsi šikovná, že jsi to tak zvládla...:-) Ale se stehama bych tě předhonila...řekněme tak o no...o hodně...:-D Tak tě teď budou doma aspoň opečovávat marode...:-) Jo tak ségra se skorošvagrem ti okupujou pokoj, jo? Hmm, to je divný, co tam tak dlouho dělají, co? Napadá tě něco? :-D No...radši zmiznu, tak se měj krásně a zatím papouch...:-)

3 ilon ilon | Web | 6. září 2009 v 17:21 | Reagovat

Wooow - Cathy - tobě to ale nehorázně sluší !!!! Krásný fotky, hlavně ta druhá - no kočka prostě :-)

4 Ellanita Ellanita | Web | 7. září 2009 v 18:13 | Reagovat

Huahaaa :D Není to Katuší, ale Kačuší <3 :D To je hezčí :)
Na těch fotkách ti to strašně sluší ;)
A víš proč jsem si já vybrala ten mobil kterej sem si vybrala? Protože znám kluka co má stejnej a hráli s ním fotbal, a monil to přežil. Toť k nerozbitnosti :D

Ty stehy musí být hodně drsný, viď? xP

5 Chris Chris | Web | 9. září 2009 v 15:38 | Reagovat

Cathusko... přijď, prosím. Bydlíš daleko od Prahy???? Jé, jak já bych Tě ráda viděla!!!!!!!!!

6 Chris Chris | Web | 9. září 2009 v 16:14 | Reagovat

Jo a ty fotky jsou nádherné. To by bylo tak super vidět Tě naživo........!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama