I believe I can fly...

11. září 2009 v 20:31 | Cathy |  Zápisky denního života
Kdyby aspoň to, tak táhnu někam hodně, ale hodně daleko. Fakt nevím, jestli sem každýmu už jenom pro srandu nebo co. Ve škole, proč ne, když někteří debilové mají strááášnou potřebu dělat ze sebe frajera a bavit se za každou cenu s klukama. Jo, jasně já klidně budu sedět sama, o přestávce sedět a číst si. Tady se poznají ti falešní. Né, že bych ty dvě měla v lásce, ať si třeba políbí prdel. Jenom nechápu tu jejich přetvářku. "Pijou oni, musím taky abych nebyla za vola".


A když si pak myslím, že si doma odpočinu, tak se stane pravej opak že? Já nevím, proč je můj otec takovej jakej je, ale už z toho začínám šílet. Připadám si pak jako někdo naprosto nepotřebnej, zbytečnej. Jeho slova a samotný činy. Nad těma se prostě nemůžu zasmát a jít dál, když mi neustále říká, že sem jenom debil a podobný. Slova ještě dobrý. Ale co teprve když přijde na řadu jeho agresivní já. Jo, abych se třeba schovávala v pokoji, než ho to přejde a já vůbec přežila.
Moc krásnejch 30 minut sem zažila vážně, díky tati (jo, je to ironie).
On i toho psa má radši, s ním se vítá jojoo, mě ani nepozdraví. Ona je jeho malá dceruška, já sem ta malá kráva.

Zrovna dneska sme v psychologii brali chování a prožívání. Jasně, můžete se tvářit šťastně, chovat se mile, i když uvnitř ste smutní. Moje skorokaždodenní záležitost? Že by?

Já to tady nechci rozebírat, stejně mi nikdo nepomůže. Radši si několikrát poslechnu Vergessene Kinder, příhodný. Pobrečím si, pak pobrečím u Pearl Harboru a půjdu spát, nikdo nejeví velký zájem o mou osobu, tak se zdekuju. Nejradši bych hodně na dýl, ale copak já to dokážu? Náhodně sem zjistila, proč sem tady na tom krámu závislá, super.

Tak se mějte, třeba líp než já, jdu pořádat schovávanou před členem rodiny. Pa♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Safi Safi | E-mail | Web | 12. září 2009 v 9:15 | Reagovat

broučku kam bys lítala? Joo.. do Japonska to chce zdrhnout! :D Ty mrcho, máš čekat na tu mojí loterii! :D Ne, teď vážně, jenom sem ti chtěla trochu zlepšit náladu, takže nic, zase sme za debila :D

Kačí, chápu jak ti je.. možná si budeš říkat že spíš ne, ale věř že jo.. víš co dělám já? Prostě sem na něj hodná, když příjde s tím, že mě chce zase seřvat, prostě se omluvím, řeknu že mě to mrzí, a podobný věci. Třeba za nim příjdu s milým úsměvem a nabídnu mu, jestli nechce třeba kafe.. i když je ze začátku hnusnej, pak ho to stejně omrzí a bude aspoň ze slušnosti hodnej..  chápu, přetvařuju se v jednom kuse a přiznám to. Ale na rovinu, když není spokojenej se mnou, tak se budu prostě snažit bejt někdo jinej.

Asi sem ti zrovna moc nepomohla, ale takhle to prostě řeším já.. měj se dobře Cathynko, a kdybys letěla náhodou kolem, zastav se na Chemipárty, jo? xD Bude to ještě věští kalba než posledně  lásko, máme se na co těšit :D:D mtmr :-* :-* :D  

2 BlackFish BlackFish | 12. září 2009 v 11:22 | Reagovat

Ten tvůj tatík by zasloužil za ucho. Že ho to furt tak baví prudit a rozčilovat se. Chápu tě, že tě jeho chování mrzí, je to od něj hnusný, ale právě proto se musíš naučit neposlouchat to, přece se kvůli němu nebudeš trápit. Ještěže myšlenky jsou svobodný a když na tebe ječí můžeš si myslet něco o...ehm...:-) No zřejmě nevím všechny detaily, s tím co říkala Safi do určité míry souhlasím, ale určitě bych se mu nešla omlouvat za to, že jsem vlastně nic neudělala, to jako určitě ne! Ono i když by ses snažila být milá, tak by ho to stejně nemuselo obměkčit....každýmu to prostě nedojde, že se chová hnusně, takže proč se před ním zbytečně ponižovat. Za trest až mu bude 70 ho šoupneš do domova důchodců, ještě aby si se starala o takovýho protivnýho dědoucha...:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama