So angry too hungry....

17. srpna 2009 v 22:34 | Cathy |  Zápisky denního života
Písničku sem si uložila do mobilu, poslouchám jí a snažím se vstřebat to electro...fuj x-!. Ale to zvládnu, snad, někdy, možná. Těším se spíš na Automatisch, ta zní líp, i když trošku divně od těch dvou pitomců.

Ale dneska už dost písniček. Asi umřu na nedostatek jídla. Nevím jak je to možný, ale přes prázdniny sem zhubla och moment...4 kila? Jsem totiž doma týrána!

Má se to takhle. Otec z práce dojíždí sice už ve dvě, ale jde do hospody a vrací se tak v pět, pak jde se psem. Mamka se buď vrací pozdě a když brzo, nemá nákup.
Ono když si žerou ve městě, sestra je v práci, tak nějaký jedno dítě doma může bejt klidně o hladu. První možnost, oběd mi ani nekoupí, druhá koupí, ale sem rozežraná a nemám na to chuť.
Třetí, řekne mi ať si udělám tohle, i když na to doma nic není.
On si každej myslí, jak přece v tý ledničce něco mít musíme, cokoliv co se dá sníst. Ne nemáme.
Nehodlám denně jíst to samý, to radši nejim.
Obchod je věčně zavřenej z neznámejch technickejch důvodů. Další je hodně daleko.

Jelikož se vzbouzim kolem sedmé hodiny, né-li dřív, tak potom vydržet bez jídla to je vám někdy zážitek jak hovado. Asi začnu ujídat psovi.
A já když nejsem najezná, sem děsně protivná. Zrovna dneska mi to kapku ujelo. Ale já za to nemůžu, že se o mě nestarají.
Moje sestra pak má utkvělou představu, že moje tělo si na to zvykne a stane se ze mě anorektička a ona se za mě bude stydět a nebudu její sestra. By jednomu hráblo tady. Podívejme se na mě a pak na nějakou takovou slečnu a pak něco říkejme. To bych nemohla jíst aspoň měsíc aby se toto stalo, což bych asi nevydržela.

Každopádně, asi vždycky když se vyjímečně nakoupí- něco drobnýho. Ukradnu si tam nějakej rohlík a schovám si ho na horší časy. A že ty horčí časy sou nějak moc často, sakra.
Dneska místo, aby mi za celodenní půst dali něco k jídlu, zlákali mě cituji matku "na sodovku". Mě neobalamutíš!
Tak sem si teda v pět hodin odpoledne s naprosto sevřeným žaludkem pochutnala na vodě. Prolijete si tělo ledovou vodou z mrazáku a mě ty vnitřnosti tak zmrznou, že už nemám hlad.

Asi budu spávat až do večera, budou mít o jednu starost míň. Pamatuju si, že jednou mi řekli, že jestli po sobě nebudu umývat nádobí, tak mi nedají najíst. Chytré. Takže by mě asi nechali zemřít hlady, moc hezké.

Ehm no, nebudu si dál stěžovat na svůj bídný život xD. Asi půjdu žebrat k sousedům xD.
Tak se mějte a jezte jestli můžete, jiní lidé tu šanci nemají:D.
A krve mám nejspíš dost, protože tady sedí asi 30 komárů a chystají se na mě :-O. Kdybych jednoho zabila, zbytek se na mě buď vrhne nebo uletí, neriskuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BlackFish BlackFish | E-mail | 18. srpna 2009 v 12:10 | Reagovat

Tak to je normální ttýrání, rodiče jsou teda vážně milý...no maximálně ti můžu poradit, aby si se vybičovala zaběhla do toho hodně vzdálenýho obchodu a udělala si těžký zásoby...:-D Psí granule? Pfuj, ještě začneš štěkat...:-D Už abych ti poslala ten balíček, takovou mírnou kalorickou bombu...:-D Takže zhubla jsi čtyři kila a přibereš pět...:-D

2 Venom Venom | Web | 18. srpna 2009 v 13:42 | Reagovat

Ale jako psí žrádlo není až tak špatný.. myslím ty masový konzervy, granule bych si nedala xD ne, nevim, nežrala jsem to. A souhlas s BlackFish... udělej si zásoby.

3 Sajü Sajü | Web | 19. srpna 2009 v 14:22 | Reagovat

*yahoo*
Wenn du lachst
Lachst du niiiiicht
Wenn du weinst
Weinst du niiiicht
Wenn du fühlst
Fühlst du niiiiichts
Weil du ohne liebe biiiiist *dance*
Miluju to!^^

4 Majka.Kaulitz Majka.Kaulitz | Web | 20. srpna 2009 v 13:15 | Reagovat

Koukám, nemáš to lehký, co? :D Hele, víš co, vykašlem se tu na všechno a pojedeme do Deutschlandu. :D Třeba tam na nás budou i přívětivější a my dvě budeme moct pod oknama Hamburskýho studia vstřebávat electro tóny TH.. :-D

Btw.: Proč já dneska melu takový kraviny? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama