Polní dovádění

3. srpna 2009 v 14:04 | Cathy |  Moje
Bill se probíral bratrovýma vlasama. Jemně ho škrábal v hlavě, hladil a bral pramínky černých vlasů mezi prsty a každou chvíli k nim přivoněl.
"Ty vlasy jsou báječný, vypadáš strašně sexy," zaculil se na brášku, který je zrovna vezl svým stříbrným autíčkem domů ze studia. Tom se na něj mile usmál a přejel mu volnou rukou po stehně. "Máš cos chtěl co?" Bill nadšeně pokýval hlavou až Toma jeho "dredy" trošku silněji polechtaly na obličeji. "Taky, že jo. Víš Tomi….vždycky mi přišlo, že sme každej tak jinej a tohle je přece bezvadný, když nás od sebe budou těžko rozeznávat ne? Četl jsem si včera na nějakým fóru, kde se hádali jestli na té fotce před studiem si ty nebo já, legrační že?" Smál se tím svým neodolatelným smíchem a čekal na Tomovu reakci. Od začátku měl totiž takové malé podezření, že Tom si účes změnil jen kvůli němu, moc dobrovolně to určitě nebylo.
Jenže tuhle myšlenku vždy přebil fakt, že Tom by se jen tak svých "háďátek" přeci nevzdal.


"No jo, byl sem ti tam fakt podobnej, ale teď si prosím tě sedni normálně nebo se nabouráme a to by sis těch vlasů moc neužil," Bill si nemohl pomoct, ale slyšel v jeho hlase odtažitost a dokonce i naštvanost? Rozhodl se, že to nebude rozebírat, zkazil by tím celý večer a dneska se příliš těšil, než aby se pouštěl do zbytečné hádky. Narovnal se na sedadle a díval se na cestu před sebou.
Každou chvíli hodil očkem vedle sebe, aby zjistil co Tom zrovna dělá. Pokaždé, ale mohl vidět, že bratr se soustředí na řízení a tím to haslo.
Nebyl by to, ale Bill, aby se po chvilce nezačal nudit. Nemohl prostě jenom tak sedět a nic nedělat. S vidinou toho, co se (snad) bude dít v noci, si svůdně olíznul rty a hodil pohled na Toma. Sjel ho od hlavy až ke kolenům svým lačným pohledem a jeho ručka šmátralka, se pomalu blížila k bratrovu klínu.
Nic netušící Tom si zamyšleně řídil, když najednou na svém stehně ucítil "něčí" ruku, jak se pomaloučku dostává až….
"Bille!" Okřiknul své dvojče, které se na něj nadrženě usmívalo, jakože on nic, on si chce jenom šáhnout. "Ano?" Andílkovsky se usmál, ale jeho pohyby neustaly. Takhle brášku provokovat ho nesmírně bavilo a ani nepomýšlel na to, že by mohl přestat, jinak je taky docela dost možné, že přistanou někde v příkopě.
"Přestaň, já řídím!" I když zněl Tomův hlas naštvaně, což teda byl, ale někde v koutku jeho duše cítil,že tohle je příjemné a tohle ho vzrušuje! "No a co? Já ti nebráním," zašklebil se Bill a jeho ruka se posunula na Tomův klín a silně stiskla. Tom prudce vydechl a málem pustil volant. "Bille jestli toho nenecháš, přísahám, že si zítra nesedneš." Káravý pohled na Billa. Sexy svůdný na Toma.
"Vážně? Slibuješ?" Otázal se mile Bill a nadšený z toho, jak s Tomem zažije opravdu divokou noc, jeho "hnáta", jak ji Tom nazval, už zajížděla k jeho pásku, který byl ihned rozepnutý jeho hbitými prsty. "Bille nech toho, prosím, nemůžu se soustředit." Kňučel Tom z posledních sil, i když věděl, že když to na Billa přijde, nezastaví ho vůbec, ale vůbec nic. Cítil jak Billova ruka přejela po jeho vzrušení a on se při tom doteku zachvěl a přivřel oči. Jednou rukou chytil jeho zápěstí a trhnul s ním pryč.
"Počkej, já ti dám!" Otočil volantem doprava, kde se vyjímala krásná polní cestička, vedoucí neznámo kam, ale určitě vhodná na nějaké Kaulitzovské hrátky.
Tom zastavil na malém plácku uprostřed cesty, otevřel si dveře a se slovy:"Vylez nebo se neznám" vystoupil z auta. Bill, který byl trošku rozrušený z jeho chování se doplížil až před auto za bratrem. Znal ho a věděl, že když je naštvaný a v ráži, sex s ním je hodně tvrdý. Ale nemohl říct, že by se mu to nelíbilo. Něžný Tom je sice krásný a miluje ho, ale když si ho vezme takhle, ukáže svou úžasnou druhou stránku, kde je dravou šelmou.
Tom chytil Billa za pas a vyhoupl si ho na kapotu auta. Skousával mu ušní lalůček a kůži na krku. Chtěl si jej poznačit, aby každý věděl, že tenhle krásný černovlasý andílek, patří jenom jemu. Nikdo jiný na něj nemá právo!
"Tak ty budeš provokovat?" Zašeptal mu vzrušeně do ucha a rukou mu zajel pod triko. Přejížděl prstem po jeho bradavce a jemně ji masíroval. I v takových chvílích nezapomínal na něžnosti, nechtěl mu přece ublížit.
Bill zaklonil hlavu, aby mu poskytnul lepší přístup k jeho porcelánově bílému krčku, který přímo volal po jeho dravých polibcích.
"A víš co se stane, když mi tohle děláš?" Bill moc dobře věděl, co se stane a popravdě se trošku bál, protože v autě si nevozí nic, co by jim usnadnilo jejich náhlé choutky. "A-ano, ale Tomi, n-nic tady nemáme," zašeptal Bill s malou obavou v hlase. Takhle divoký sex bez gelu, ještě nedělali a on nemohl popřít, že se trochu bojí."Nemáš provokovat bratříčku, máš to, cos chtěl." Tom si samozřejmě uvědomoval, že tu vážně nic nemají, ale přesně věděl, co provede, aby to Billa nebolelo. Miloval, když mohl do jeho úžasně těsného těla pronikat prsty. Dotýkat se ho na tom místě, které mu přivádí tolik rozkoše. Vědět, že bratra dokáže přivést k vrcholu pouhým jedním prstem, Toma naprosto uspokojovalo a cítil se hodně dobře.
Bill neprotestoval, stejně to nemělo cenu. Tak to trošku zabolí no, svět se nezboří a pro Toma, by udělal cokoli.

Ani si neuvědomil, že už dávno nemá svoje triko, že už dávno nemá svoje kalhoty a dokonce si neuvědomil, že už dávno nemá svoje boxerky!
Tom se při jeho pohledu pobaveně usmíval. Přitáhnul si ho klínem co nejblíže k sobě, aby cítil bratrův penis na svém stále zahaleném triku. Pokrýval jeho hubené bříško polibky, jemnými stisky zubů a také vzrušujícími pohyby jazyka. Věděl, že Bill čeká až se ho dotkne na jeho nejcitlivějším místě, ale nechtěl mu hned dopřát takovou slast, za jeho provokování.
Bill nadrženě vzdychal a sám si zajížděl rukou do svého klína, ale pokaždé byla odsunuta tou Tomovou. Zatahal jej za lem jeho obrovského trika. Tom pochopil a přes hlavu si ho sundal. Odhodil jej někam na zem a přitiskl svoje ústa na Billovy rty. Přejížděl po nich jazykem, bral je mezi svoje rty a pohrával si s nimi. Bill pootevřel pusu a vyzýval tak Toma, aby svým jazykem zajel dovnitř a pohrál si s tím jeho, ale tohle Tom v plánu neměl. Škádlivě se usmál a dál sál jeho rty. Za týl si jej přidržoval a druhou rukou mu jezdil po břichu. Občas dokonce zajížděl i k podbřišku a mohl cítit Billovu chloubu, která vypadala, že pořád roste a roste. Nemožné.
"Tomi," zavzdychal Bill do polibku a zatahal ho za jeho piercing. Tom se slitoval a svým jazykem pronikl do Billových úst. Prozkoumával každý záhyb, pohrával si s jeho kuličkou v jazyku a hodně si to užíval. Rukou mu zajížděl do jeho vlasů a zakláněl mu hlavu, aby měl ještě lepší přístup do jeho pusy.
Bill mu rukama přejížděl po zádech. Čechral mu vlasy a stiskával mu zadek. Byl tak moc vzrušený! Chtěl ho, tak strašně ho chtěl cítit v sobě. Jak se uvnitř něj pohybuje a říká mu, jak ho miluje. Zapomněl na nějaký gel, to je přeci úplně jedno, hlavně, že bude v něm!
Trošku popotáhl Tomovy kalhoty, které byly rozepnuté už z auta. Párkrát zatáhnout a byly dole. Tom z nich vyndal nohy a odkopl je stranou. Bill mrknul očkem dolů a mohl vidět jak se bratrovi pod spodním prádlem, každou chvilkou víc a víc zvětšuje jeho dokonalé mužství. Nemohl se dočkat.
A nebyl sám. Tom si nedočkavě sundal spodky a hodil je za ostatním oblečením.
Jendu Billovu nohu si položil na rameno, druhou podebral pod kolenem a odtáhl ji co nejvíc od těla, aby měl lepší přístup k Billovu tělu. Přistrčil mu k puse dva prsty a čekal, až je Bill vsaje dovnitř. "Dělej, olízni je!" Řekl nedočkavě a hned se dočkal. Bill bratrovy prsty pořádně olízal, aby byly hodně vlhké, i když mu vůbec nezáleželo na tom, jestli do něj Tom pronikne hned, nebo si ho bude připravovat.
Tom své prsty vyndal a přiložil je k vstupu do těla jeho dvojčete. Lehce proti němu zatlačil a už mohl cítit tu úzkost a těsnost. Dostávalo ho to na nejvyšší míru vzrušenosti, cítil jak tvrdne čím dál víc a víc.
"Ach," zakňučel Bill a prohnul se jako luk. Tohle tak moc zbožňoval. Bratrovy prsty se v něm pomalu začaly pohybovat, ale stále se nedostaly k jeho prostatě. Tam je chtěl cítit.
"Si tak dokonale těsný," prohlásil vzrušeně Tom a zkroutil své prsty tak, aby se konečně dotkly bratrova místečka. Ten vykřikl pod náporem úžasných pocitů, které se rozlévaly jeho tělem, když to Tom zopakoval znova. "Och bože, to je…to je dokonalý." Bill vzdychal a sténal. Tak moc se mu to líbilo. Tomovy hbité prsty se v něm pohybovaly stále rychleji, až si Bill myslel, že snad dojde k vrcholu, aniž by byl Tom v něm.
"Pojď dovnitř, prosím." Tom neotálel a chystal se splnit jeho prosbu. Volnou rukou si svůj penis přidržel u Billovy dírky a začal proti ní tlačit. Cítil jak pomalu proniká do jeho těla a ten pocit ho dostával do nebes. Billovy svaly se kolem něj svíraly, ale on pořád zajížděl hlouběji a hlouběji, až byl v jeho těle úplně na doraz. Podíval se na své dvojče, které mělo slastí přivřené oči. Necítil bolest, už byl dávno zvyklý. Vždycky si myslel, že to musí strašně bolet, ale milování s Tomem bylo bezbolestné. Snad poprvé to bylo trochu nepříjemné, ale krásné pocity to ihned přebíjely.
Tom Billa pohladil po břiše a sjel rukou dolů k jeho chloubě. Obmotal kolem ní prsty a pomalu po ní začal klouzat nahoru a dolů. Prstem přejížděl po vrcholku jeho penisu a začínal se pohybovat v jeho těle. Byly to pomalé přírazy, aby si Bill mohl zvyknout na jeho přítomnost.
Po chvíli už to ale nebyly ty jemňounké pohyby. Bill začal pohybovat svými boky proti Tomovy, který držel jednu Billovu nohu a druhou rukou hodně rychle přejížděl po Billově vzrušení.
Cítil, že každou chvíli musí vybuchnout, ale chtěl si ještě chvilku počkat a vychutnávat si ty skvělé pocity a tak se zastavil, sundal si z ramene Billovu nohu a stále ponořený hluboko v Billově těle, jej chytil za boky.
"Drž se mě," řekl bratrovi, jenž hned v zápětí obmotal své dlouhé nohy kolem jeho boků. Tom si ho chytil do náruče a celý se přetočil tak, že teď to byl on kdo byl opřený o kapotu auta a Billa si svýma silnýma rukama musel držet, aby mu nespadl na zem.
Bill z toho byl trošku vykulený, protože se neměl o co opřít a jediná jeho jistota bylo to, že byl nohama zaklesnutý o bratrovy boky a ruce měl obtočené okolo jeho krku.
V duchu jen obdivoval Toma, že je schopný při takovém vzrušení ještě držet jeho tělo.

Tom se zadkem opřel o kraj auta, Billa si chytil pod zadkem a začal pohupovat s boky dopředu a zpátky. Věděl, že Bill s ním nemůže nijak spolupracovat, protože je určitě jenom rád, že neleží na zemi.
Rukama nadzvedával Billův zadeček a v jeho těle se třel o jeho prostatu a způsoboval mu tím silné záchvěvy těla. Bill zakláněl hlavu a hlasitě vzdychal. Tahle poloha byla pro něj výhodná v tom, že mohl Toma líbat kdy chtěl. Taky to neváhal udělat. Tlumil své vzdechy do jeho úst a jazykem ho dráždil kolem jeho piercingu. Držel se ho kolem krku, rukama mu projížděl vlasy a nechal se přirážet na jeho penis. Byl to tak úžasný pocit, byl ho úplně plný. Byli spolu maximálně spojeni a nic víc si Bill nemohl přát. Svým vzrušením se třel o jeho břicho a pomalu cítil, že přichází k vrcholu. Tak strašně miloval pocit, když vyvrcholil na jeho břichu a v tu samou chvíli mohl cítit jeho sperma uvnitř sebe.
Tom byl v naprosté extázi. Nevěděl co dělá, nevěděl kde je. Jediné co si uvědomoval, bylo Billovo úzké tělo, klouzající po jeho chloubě a dovádějící ho až na samotný vrchol. Cítil jeho penis na svém břichu a vzrušovalo ho to ještě víc. Přesně poznal, že nebude dlouho trvat a Bill se udělá. On taky cítil, že to dlouho nevydrží a proto když to na něj přišlo, naposledy prudce přirazil do Billova těla a přestal se hýbat. Ponořil se do bratrových úst a za neustálého líbání cítil, jak do něj vyvrcholil. Několikrát za sebou a v silných dávkách. Tolik zničující a přitom nejdokonalejší pocit, co kdy zažil. Milování s Billem bylo to nejlepší co znal. Pokaždé jiné a pokaždé dokonalé.
Jeho vlhké břicho mu napovědělo, že Bill prožil právě stejný pocit rozkoše jako on. Opustil jeho ústa a čelem se opřel o to jeho. Jemně se na něj usmál. "Tak moc tě miluju lásko," zašeptal a přitiskl své rty na jeho. Jen se o ně lehce otřel, aby se od nich vzápětí mohl zase odtrhnout."Byl jsi dokonalej," pokračoval dál ve svěřování svých pocitů. Nikdy to nedělal, nikdy neuměl na rovinu říkat co cítí. Až s Billem toho byl schopný.
"Taky tě miluju Tomi, ze všeho nejvíc. Nevím co bych bez tebe dělal." Spokojeně se usmál a položil si hlavu na jeho rameno. "Už mě pusť dolů, musím být těžkej," rozvzpomněl se Bill, že vlastně nestojí svýma nohama na zemi. Chudák Tomi, pomyslel si, ale bráška jeho obavy utnul. "Ale prosím tě, tebe bych nosil třeba každej den lásko," přesto si uvědomil, že Bill přece jenom neváží dvě kila a tak ho pomalým krokem donesl k sedadlu spolujezdce.
"Měli bychom se oblíct a už jet, nějak sme se zdrželi," zaculil se Bill a sháněl se po svých věcech, které byli s i těma Tomovýma, rozházené všude možně.
Tom je všechny sesbíral a Billovy je donesl, div mu nepomohl se oblíknout. Bill lehce zčervenal když pohlédl na bratrovo břicho, kde se ukázkově vyjímalo jeho sperma, ale Tomovy to zřejmě nijak zvlášť nevadilo, protože na sebe v klidu natáhnul své triko a pomalu došel k autu. "Asi ti začnu půjčovat svoje čepice, mně už jsou stejně k ničemu," zasmál se a narazil ji Billovy na hlavu. Ten propukl v záchvat smíchu, při představě, že on bude nosit bratrovy kšiltovky, přičemž Tom si bude lakovat vlasy alá dikobraz. Tohle byla hodně úsměvná představa.
Tom se na něj jenom nechápavě podíval a vzápětí hned věděl, čemu se bráška směje. "To určitě, nikdy bych si to na hlavě nenechal udělat," vyplázl na něj jazyk, nastartoval a rozjel se zpátky k jejich bytu, kde se ještě večer budou dít věci!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama