Když je někdo škodolibý xD

28. srpna 2009 v 13:10 | Cathy |  Zápisky denního života
Buééééé, normálně rovnou perex, jináč se neznám xD.

Tak a teď mi řekněte co sem komu kdy já udělala? Sem hodná, přátelská, dobře se učím, chovám sem slušně, nekradu, nezabíjím. Tak proč mi nikdo neřekl, že ta zasraná Nokia tam pustí dalších 300 lidí bez lístků? Nemusela bejt ani žádná soutěž. Měli najet lidi a "Ty máš pěkný vlasy pojď...a tyyy pěknej nos holka...jojo ty taky pojď máš velký kozy". No ne jako. Já vím, že ze mě mluví čirá závist, protože sem je v životě neviděla na živo. Jenže zato nějaká kráva Vanny si dupne a má VIP lístek. Další Kenza, z tý aby se taky někdo brzo neposral. Huáá nemám ráda protekci xP.

Dobře, nechám toho a budu čučet na tu krásnou akustickou verzi Automatisch, ňuňu. Ještě se mi líbilo, že nezahráli ani jednu anglickou písničku. Ještě aby jo ne?

Ale teď už věc druhá. Muheh, byla sem u té kámošky na tý garden party:D. "Bude tam tak 10 lidí". Leda hovno xD. Bylo nás tam 17 s tím, že dva šli na noc domů. Ovšem já vám povím.
Se slečnou D. sme si dali strategii nepít a pak se budeme smát ostatním. Normálně, stálo to za to xD. Když se jedna nejmenovaná spolužačka opila moc až moc a hodně moc, byl to nářez.
Sedim si tak a hledim na ni. Padá jí hlava a je taková mimo. "Zuzi, ty bude zvracet, běž ven" (byli sme na takové verandičce tý mini chatečky) "néé dobrýý" "já to myslim vážně běž pryč nebo aspoň neblij na mě".
Tak furt nic ne xD. Pak si tak sedím. Vedle tý slečny seděl jistý Jirka, jehož příjmení si nepamatuju, ale je to borec xD. Řikám:"Neseď vedle ní, ona tě poblije". Tak se pošunul ke mně a začal jí strkat misky a tácky prej na blití. Já měla dost. A teď najednou takovej dávivej zvuk, ale nepoblila se.
Omsg, já začala řvát, že to nechci slyšet jak bude blít no a to bylo něco xD. Chtěli ji vzít ven na trávu, jenže ona se zuby nehty držela stolu.
Nakonec se jim to povedlo a slečna nám vyzvracela tolik, že nevím kde se to v ní vzalo.
Až na to, že ona tam zvracela, kolem ní 7 lidí a nás zbytek hezky na verandě, sme ty zvuky přehlušovali kytarou a smáli se jak pitomci xD.
Pak nám bylo řečeno, že slečna Z. nereaguje, že ji propleskávali a hodně, polívali vodou a ono nic.
Ovšem nás humor nepřecházel. Nakonec došli pro mamku Teddy a tuším na tom dvojkoláku ji vezli k nim domů.
Já nechci být zlá, stejně ta holka ráno byla sakra čilá, až se tomu divim xD, ale já se prostě tak smála.
Zvlášť když vím, že něco podobnýho se stalo mně, ale já byla normální a reagovala sem:D. Ale prostě taková komedie toto.

A s kamarádkou sme přezpívali Dajánu xD. No jo, prasata se nezapřou, ale máme všechny 3 sloky a jakože haháááá xDD. Mám to v mobilu nahrátý, ale to bych sem nedostala, tak to kdyžtak nahraju doma a ukážu vám to:D. Ale sklidilo to úspěch.

No prostě. Zarytí abstinenti chlastali jak duha a my střízliví jedinci sme se jim lehce smáli. No coo no, sranda musí být xD.

Nic, sem to tady popsala do detailů, ale to prostě nešlo neříct xD. Já se du najíst, sem tam nic nejedla, tak si spapkám svoji makovou buchtičku, mňami mňam:-).
A mohla bych se vyspat, taky sem tam moc dlouho nespala. Když sem chtěla jít, tak ten spacák byl podezřele úzkej, moje klaustrofobické záchvaty přišli a já ho musela rozepnout a tak mi byla zima jako kráva xD. A buď tam někdo fuňěl, nebo hekal, vzdychal, chrápal. No vyberte si.

Řekla bych to takhle: Brutální den xDD, byste museli vidět toto:D.
Tak já jdu, mějte se zatím fajn a nepijte xD♥.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BlackFish BlackFish | 28. srpna 2009 v 15:55 | Reagovat

Tak to je hrozný, chvilku vás člověk nehlídá a vy totok...:-D To je teda moc pěkný, že jste se smáli kamarádce, která, jak to tak vypadalo, měla mírnou otravu chlastem, no pěkný...:-) Jojo, to víš no, dostat se k TH na party, to bez tlačenky nejde...takže my nemáme šanci, nemáme ty správný kontakty...:d

2 Teddy Teddy | 28. srpna 2009 v 19:07 | Reagovat

No jo, ale né každej se nebál. Tys na výletě aspoň reagovala, ale ona byla úplně mimo... Aspoň, že se z toho vyspala a snad i poučila :D No jo, příště už jenom ty pařmenský typy :D:D:D
Jo a příště bude, taťka to vzal naprosto v pohodě :D

3 Safi Safi | 29. srpna 2009 v 11:00 | Reagovat

Aaaahh! Hej ty kaličko moje! xD Ehm.. otravovala sem ve správnou dobu co? :D Píšu sice pozdě, ale přece :D :-*

4 Venom Venom | Web | 30. srpna 2009 v 10:20 | Reagovat

Zdá se mi to nebo ten Bill vypadá čím dál víc jak lehká slečna?

Tedy, takhle mimo jsem ještě nebyla, a s blitím nebyly problémy. Aspoň mě nikdo neviděl... mít ještě diváky tak nevím, asi se hanbou propadnu... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama