Just let me cry...or love?

16. srpna 2009 v 21:20 | Cathy |  Zápisky denního života

Ahoj srdíčka (nebo žaludečci a jatýrka?). Nechutně ty prázdniny ubíhají a mě to deptá. Vyloženě se začínám těšit na ten konec, na svoje narozky, ale nadruhou stranu bude konec prázdnin a mě to úplně děsí. Co já v tý škole budu dělat? Dyť nic nevim....

Ale nejspíš dost o škole. Začínám s kámoškou víst na icq hovory v angličtině. Kupříkladu jsem se jí dneska pokoušela vysvětlit, že moje zlatíčko může být i holka. Obrátilo se to v to, že chtěla její fotku, ale nepochopila, že sem to myslela obrazně xD. Ale nebylo by to blbý.

No, přes víkend byla Cathy u kamarádky. Byli sme na koupáku a co my tam nespatřili. Nejdřív sme potkali jednu jinou kámošku a parádně sme 4 hodiny pomlouvali. Tohle já můžu, sem drbna a nestydím se za to, mám to v rodině xD.

A pak. Jde kolem chlap. Starý, tlustý a ve fosforově růžových plavečkách. Obepnutých a no mňam xD.
Dneska sme tam byli taky. Viděli sme toho pána, ale ve žlutých křiklavých plavkách. Sladké. A pak chlápek. Tak 60 let, břicho měl a prosím piercing v bradavce, v pupíku a propíchaný uši skrz na skrz. Nemálo sem se smála.
¨
Potom sme seděli u bazénu a nějací dva malý fakani začali skákat před nás a šplíchat a dělali to schválně. Ne opravdu se nebojím jejich matky xD. Byli poslání daleko do temnot, nabídka na dostání přes hubu a nazváni spoustou kreténu, debilů a jiných výrazů. Zmetci.

No a vrchol všeho. Jdeme si tak my tři kolem bazénu. Nějací tři strašně škaredí kluci na nás tlemí. Kámoška prej:"Ten nalevo mě strašně chtěl, ale on je hroznej". Tak řikám, toto ne hoši xD.
Došla sem k takovýmu plotečku hned za nima. Opřela sem se a čekala až se otočí. Otočili.
"Potřebujete něco?"
"Cože?"
"Že na nás taky debilně čumíte" a oni mlčeli:D. Ale dali pokoj, tak co!

Máme i nějaký fotky, ty sem dám až mi budou poslány.
Snažila sem se to napsat...ehm...vesele? Snad se zdařilo, nemám se teď moc vesele. Já sem fakt děsná.
Ale vidíte, ono je totiž po deváté a já vám už jednou říkala, že po deváté už jsem kapku divná.

Ježiši poslední dobou mám opravdu divné představy, lehce morbidnější. Ne, vážně tam nikoho nevraždím. Moje divná záliba je divná. Dívala sem se na Saw 4 myslím? No jak toho blbečka na začátku rozpáraj, to je vám panečku něco. Půlka třídy blije, jenom mě svítí oči.
A když sem měla jít u kámošky na záchod, to byl taky zážitek jak hovado. Přísahám, že tam někdo byl. Vážně. Už si připadám jako blb, protože vidím všude vrahy a jiná idividua. Začínám se bát otevřít dveře, že tam stojí chlápek s kudlou.
Třeba když mamince řeknu, že jakož bych někam zašla si popovídat se známou co je psycholožka, ta by mi napsala nějakej třeba oblbovák, abych viděla jenom anděy se svatozáří a byla bych v klidu. Ne? Tak ne no.

Já už nebudu dál kecat. Těším se na svůj balíček, děkuju Safi za "zvednutí" nálady, musim teď furt přemýšlet, jak se věci mají a proč je to takový jaký to je, díky (ne tohle fakt není myšlený ironicky) že si mi přispěla do mojí přemýšlecí sbírky♥.

Tak se mějte koníčci♥.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Safi Safi | Web | 16. srpna 2009 v 22:06 | Reagovat

Ahoj Cathy. Proto nechodim na koupáky xD.. ehm ne.. kvůli tomu ne xD zrovna nedávno sem se koukala na Saw 5.. no prostě skvělý. Nemám už moc čas, ale brzo zase něco napiš..

2 Venom Venom | Web | 17. srpna 2009 v 7:55 | Reagovat

Nechodím na koupaliště.. bála bych se, že se hnusně opálím. Teda ale toho tlusťocha ve svítivejch plavkách bych chtěla vidět xD nebo snad radši ne... mé estetické cítění by se cítilo znásilněné.

Ale ty paka jsi setřela moc pěkně :-) a anděly chci vidět taky, ale s mojí klikou bych tak viděla i toho chlápka s motorovou pilou co se mě snaží dostat. Uáá...

3 caly caly | Web | 17. srpna 2009 v 9:00 | Reagovat

Teda koupáky nejsou nic pro mě. Jo já si taky přídu exoticky když se u hororů a podobných pitomin všichni bojí nebo jsou znechucený a já se směju jako blázen nebo ještě jim a pobízim je.:-) ale našla jsem stejnou psychopatickou duši, tak se smějeme spolu.

4 Sajü Sajü | Web | 17. srpna 2009 v 15:22 | Reagovat

Si pitomá!^^ Čumíš na takový hovadiny a pak se bojíš, si magor tywe^^ A pak házíš mety do postele, protože seš zesraná! Nechápu *no*^^  Já bych pak nespala do konce života, jak bych se bála.
Jinak sis to snad užila ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama