Jak se správně používá pračka

3. srpna 2009 v 13:57 | Cathy |  Drabbly
Zadala: BlackFish
Slova: žárovka, pračka, ručník, prst, teplo
Počet slov: 213 (to se mi nepovedlo no xD)
Žánr: Twincest/porno"Jdu dovnitř Tomi," křiknul Bill přes dveře koupelny. Nečekal na odpověď a vtrhl tam. Tom si vyplachoval pusu od pasty a když uslyšel otevírání dveří, podíval se směrem k nim. Lehce se na Billa usmál, vzal si ručník a utřel si sním mokrý obličej.
Přitáhl si brášku za pas k sobě a nemohl se vynadívat na jeho tvář, na kterou dopadalo světlo ze žárovky. Nádhera. To bylo to slovo, které jej vystihovalo. "Copak bys chtěl Billi?" Zeptal se Tom bratra, i když moc dobře věděl proč přišel. "Chci abys ho do mě strčil!" Tom se při těch slovech silně roztřásl. Bill nikdy nebýval takhle přímý. Byl přeci jeho malý stydlivý brouček, co je tohle? "A chci to hned teď! Na té pračce!" Nečekal na nic a bez zbytečných otázek, si ho na ni vysadil a jedním pohybem, mu sundal jeho spací boxerky. Hned na to, udělal to samé se svými věcmi. Z poličky vzal lubrikant a trochu si nanesl na prst. Pronikl do bratra nejprve jedním, následně i druhým prstem. Rychle si ho připravil a vzrušený na nejvyšší míru, do něj pronikl. Pohltilo ho teplo bratrova nadrženého těla a začal prudce přirážet. "Ano….ještě…Tome…víc….přirážej…chci tě pořádně cítit…..joooo," Bill neovladatelně křičel a ještě si vychutnával ten dokonalý pocit mít bratra v sobě.
Tom pohyboval pánví tam a zpět a ve stejném rytmu klouzal rukou po jeho chloubě.
S posledním přírazem se do Billova těla udělal. V několika dávkách po sobě a s mohutnými vzdechy. Vyklouzl z něj a chraplavým hlasem řekl: " Teď ty lásko, do mě!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Savana Savana | 4. srpna 2009 v 22:07 | Reagovat

wow! ještě by mohlo být správné používání kuchyňské linky xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama