B-day, muhehé

25. srpna 2009 v 17:19 | Cathy |  Zápisky denního života
Tak, když doma nic, nadělím si ten dort sama:-). Ehm, vím, že sem říkala, že nejspíš nenapíšu, ale tak když už, tak už.

Byla sem u babička, dostala peníze. Večer přijede další babička. Mamka mi popřála po telefonu, otec ještě vůbec, sestra v smsce.
Nevím, asi mě trošku mrzí, že sme to ani nijak neoslavili. Vždycky byl aspoň nějakej dort, přijela babička s dědou k nám, ale teď nic. Otec sedí v hospodě, máma kouká na televizi a já sem zase tady. Skvělý narozeniny, vážně.

Dlouho okecávaný notebook se taky nekonal. Teda pokud mi ho nechtějí dát v noci, až budu spát. Ale tak co. Jenom nechápu, proč se s tím furt dělaly nějaký cavyky, abych pak byla zklamaná, že vlastně nic.

Jinak vám všem děkuju za přání. Ať už tady, nebo na icq, vážím si toho. Není to jako když mi matinka zavolá a řekne "Teď sem si na to tak vzpomněla, tak všechno nejlepší". Hezký, fakt.
Od tatíčka, jestli vůbec, můžu očekávat "Tak Kačenko, všechno nejlepší" a nahodí ten svůj přiblblej úsměv. Víš, že jo, to mě tak zajímá.

Ale potěšila mě, že když sem se přihlásila na icq, vyjelo na mě asi 8 zpráv. Tři lidi sice vůbec neznám, ale co, nevadí xD.

Speciální díky patří mojí rybičce, ta básnička je vážně krásná:-*.

Na začátku psaní tohohle článku sem toho chtěla napsat hodně, o všem co se za ten jeden rok stalo, ale už nějak nevím. Je mi smutno a chtěla bych všechny vidět. Váš všechny:-).
A já vám říkám. Až se najdou nějaký prázdniny, tak v Praze bude sraz nás všech. Donutím rodiče, aby mě pustili:D. Beztak nikdo nepřijde, ale tak já si tam kdyžtak zatáhnu nějaký cizince.

No nic, tak já si jdu zase dělat své nudné věci a budu nenápadně zjišťovat, proč mi ten notebook nedali, hajzlíci xP.
Mějte se zlatíčka, papa♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Majka.Kaulitz Majka.Kaulitz | Web | 25. srpna 2009 v 18:04 | Reagovat

To je tedy fakt smutný... Ale co, nebudu tě tu litovat, protože vím, že ty o to beztak asi moc nestojíš, že? ;) Tak ti jen řeknu: Na všechno se vykašli, máš nás, úchylný dušičky. :D A to stačí, ne? :D Měj se hezky, brzo se zase ozvu. :D

PS: Jen doufám, že na tom ICQ nepatřím mezi ty tři lidi, co neznáš. :D Toužím totiž po popularitě,víš? :D

2 Ochechulka Ochechulka | 25. srpna 2009 v 19:11 | Reagovat

Všechno nejlepší k Tvým šestnáctinám, hodně zdraví, štěstí a samozřejmě i ten noťas, třeba ještě odněkud vyskočí.

To s tvou rodinou je smutné, ale aspoň  babičky se snaží. Tak se měj a ještě jednou všechno nejlepší.

3 caly caly | Web | 25. srpna 2009 v 19:56 | Reagovat

Oh tak to já ti taky přeju všechno nejlepší k narozeninám! víš já mám taky pocit že mě všichni už poslední dobou na tyhle podobný události odbývaji. rodinu to vůbec nezajímá a docela sem se sekla když sem myslela že mi určitý lidi stopro popřejou...a dárky? co to je... tak nesmutni, třeba se ještě rozhoupou a bude pařba a notýsek:-)

4 BlackFish BlackFish | 25. srpna 2009 v 20:19 | Reagovat

No takže noťas teda nic jo...no beztak za to může babička, že se prokecla, tak se rodičstvo rozhodlo dát ti ho až na Vánoce...:-D Ne dobře, babička za to nemůže noo,...ale třeba na tebe vážně ještě odněkud vyskočí, no a když ne počkáš si na stromeček...:-) Jsem moc ráda, že tě to potěšilo, do půl druhé jsem si zakázala usnout, abych to tam mohla dát v přesný čas...:-D Tak jsem moc ráda, že ti to udělalo aspoň malunko radost...:-) Tak ti ještě jednou přeju všechno nejlepší! :-*

5 Andy Andy | 25. srpna 2009 v 21:58 | Reagovat

taky doufam že nejsem mezi lidma co neznáš :D ale i tak ti stejně popřeju znova :D originální to nebude, to by na mě bylo moc xD ale hlavně hodně štěsí u tebe je dobrý popřát i zdraví ;) hlavně at máš doma klid a ten noťas by taky nebyl špatenj no :D ale třeba jenom dělaj že nic nebude... no jak říkam originalita sama xD

6 Venom Venom | Web | 26. srpna 2009 v 10:15 | Reagovat

Nebyla jsem tu takže dodatečně všechno nejlepší Cathy. Hodně twincestu, frerardů... ehm... a podobnejch krásně výchovnejch věciček xD a nebuď smutná, moje narozeniny vypadají naprosto stejně. Možná je to pro nás introverty lepší než kdyby se kolem nás všichni seskupili a koukali na nás jak osmý div světa. Nehledě na to, že i když je mi dvacet, můj rozum sahá někam k sedmnácti a tam hezky zůstane xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama